Móda influencerek. Co by podle nich nemělo chybět v šatníku ženy?

Móda influencerek. Co by podle nich nemělo chybět v šatníku ženy?

Dnes jsou sociální sítě opravdu silným marketingovým nástrojem, který udává trendy. O tom není pochyb ani sporu. Pokud patříte k lidem, kteří sledují například influencerky zabývající se módou, víte, že právě ony jsou ty, které rozhodují o tom, co se bude v následujících dnech nosit. A ani jim to nemusí schválit stylisté. Zkrátka něco nosí, lidem se to zalíbí a rázem to chce nosit každý. Věčně je daný kousek v obchodě vyprodán. A tím vlastně dojde ke vzniku trendu, který pochází jenom ze stylu někoho jiného.  

Proto se přesně na toto téma pojďme podívat. Prozraďme si, co nosí influencerky nebo co byste měli nosit i vy, pakliže se podle nich chcete oblékat.  

Pletené vesty 

Podle influencerek jsou stále stylové pletené vesty. A v tomto se ostatně nemýlí – vesty jsou skutečně velkým trendem a něčím, čemu byste měli dát šanci, pakliže se chcete cítit šik a pokud tak chcete i vypadat. Je však třeba konstatovat, že pletené vesty nejsou kouskem, který by byl novinkou. Největší popularitu zažil pravděpodobně v sedmdesátých letech, kdy tomuto trendu vzdali holt různé světové celebrity. Mezi nimi ostatně byla také princezna Diana, která vykřesala opětovanou slávu tomuto kousku o dvacet let později.  

Krajkové límečky 

Respektive košile s krajkovými límečky jsou dalším trendem, který stojí za zmínku. V poslední době se vracíme ke zlatým devadesátkám, o čemž svědčí i fakt, že jsme si prvně oblíbili průhledné materiály, ale zanedlouho jsme od nich upustili a vrhli jsme se do retro košilí, které zdobí právě krajkový límeček. O tento trend je zájem hlavně od chvíle, kdy se objevil na přehlídce značky Chanel.  

Dlouhé kalhoty s širokými nohavicemi 

Za další poměrně oblíbený a skvělý trend lze považovat kalhoty, které mají široké nohavice. Jedná se spíše o letní kousek, který je však velice pohodlný. Nemyslete si, že pohodlí ubírá na eleganci daného kousku. Spíše naopak – elegantní kousek je to především.  

You may also like...