Když večeře, tak s výhledem na egyptské pyramidy

Když večeře, tak s výhledem na egyptské pyramidy

Přemýšlíte nad tím, kam vezmete svou drahou polovičku ve chvíli, kdy se všechno otevře a vrátí se do před koronavirového normálu? Nemusíte odcestovat do Chorvatska, což je naprosto běžné a možná u vás už tradicí. Co raději zavítat do Egypta, kde se nyní nově otevřela restaurace, která nabízí unikátní výhled na egyptské pyramidy? 

Egypt je zvlášť pro Čechy opravdu oblíbenou destinací, kde rádi tráví svou dovolenou. Přece jenom splňuje naprosto všechno, co si od dovolené přejí – je zde horko, je zde moře, také hromada památek. K těm nejnavštěvovanějším patří pyramidy v Gíze, které se zároveň řadí mezi divy světa.  

Bohužel i když mluvíme o nejnavštěvovanějším místě v celém Egyptě, ještě donedávna mělo jednu obrovskou chybu, a sice postrádalo restauraci nebo místo, kde by se turisté mohli občerstvit. To se nedávno změnilo – jak již bylo zmíněno, otevřela se restaurace nabízející unikátní výhled přímo na pyramidy v Gíze.  

Restaurace jménem 9 Pyramids Lounge 

Atraktivní restaurace, která se nyní otevřela turistům, nese název 9 Pyramids Lounge a v okolí egyptských pyramid opravdu nemá jediného konkurenta. Egypt tímto vyplnil velkou díru, kterou na trhu měl. Kromě jiného se rozhodl zařídit i flotilu nových ekologických autobusů, jež jistě ještě zvýší zájem o návštěvu tohoto krásného místa.  

Výhled nelze s žádným jiným na světě srovnat 

I když by samozřejmě stačilo jedno obyčejné turistické zařízení, Egypt se rozhodl díru na trhu vyplnit se vší parádou. I proto restaurace nabízí výhled, který se nedá srovnat s žádným jiným na celém světě.  

Kromě této unikátní restaurace se turisté mohou těšit ještě na jednu novinku, kterou je největší archeomuzeum na světě, jež se bude nacházet jenom kousek od pyramid v Gíze. Má se jednat o obrovské egyptské muzeum, které má po koronavirovém útlumu značně podpořit cestovní ruch. 

You may also like...