Zvyky, které zařaďte do své ranní hygieny. Budete ještě krásnější

Zvyky, které zařaďte do své ranní hygieny. Budete ještě krásnější

Skládá se vaše ranní rutina jen z běžných úkonů, jako je opláchnutí obličeje a vyčištění zubů? Jedná se jen o základní kroky, které vám však na kráse příliš nepřidají. Zkuste se naučit připojit ještě další, díky kterým se vaše pleť stane zářivější, a krásnější bude dokonce i váš úsměv. Nezaberou příliš času, ale po nějaké době je oceníte.  

Otužování 

Cítíte se po ránu bez energie, je vám stále chladno a vaše pokožka nemá zdravou barvu? Možná se vaše tělo jen špatně prokrvuje a potřebuje impuls, aby to zvládalo lépe. Ranní sprchu si můžete vylepšit otužováním, které když provedete krátce a intenzivně, tak vás ráno postaví na nohy. Tváře vám zčervenají, pokožka se napne a bude se vám i lépe dýchat.  

Použijte vícero kartáčků 

Pokud máte ve své hygienické výbavě jen jeden základní kartáček, brzy se to na vašich zubech projeví. Na ústní hygieně odborníci vždy lidem kladou na srdce, aby nezapomínali na mezizubní prostory, využívali k tomu speciálně navržené kartáčky, zubní nitě, sprchy a v neposlední řadě také ústní vodu. Do běžné ranní hygieny tyto pomocníky zařaďte a váš úsměv bude o něco zářivější, a hlavně bez kazů a zánětů dásní.  

Hydratujte pleť 

Pokud si na pleť rovnou nanesete make-up, zaděláváte si na nepříjemné kožní problémy. Pleť je třeba po spánku nejprve vyčistit, použít toner pro zachování zdravého pH pleti, a nakonec také vsadit na kvalitní hydratační krém, který vaši pokožku celý den udrží vláčnou.  

Teprve na tuto vrstvu nanášejte líčidla. Výjimka neplatí ani pro pány, kteří většinou líčení nepoužívají. Holení a mytí obličeje vodou vaši pokožku denně oslabuje, proto byste i vy měli pečovat o kůži s pomocí vhodného krému. Používat můžete také čistič pleti, který vás zbaví všech nečistot, jež jste ve spánku nasbírali na svém obličeji. 

You may also like...