laska na dalku

Láska na dálku – opravdu funguje?

Vztah je jeden z největších úspěchů, které může člověk v životě dokázat. Jedná se o společné soužití muže a ženy, o řešení jejich starostí a o následných společných chvílích, které stojí za všechny peníze. Žít v lásce je opravdu skvělé, protože nepotřebujete horkou vanu s pěnou po náročném dni v práci, ale naopak se těšíte do náruče svého partnera či partnerky, kteří tu jsou pro vás právě v té chvíli, kdy se cítíte opravdu mizerně.

Být ve vztahu má své výhody, ale i nevýhody. Samozřejmě, mezi výhody se řadí například usínání ve dvojici, výlety, večeře, drobné pozornosti, které vykouzlí úsměv na tváři a ihned zpříjemní den. Ovšem mezi nevýhody se řeší možné potíže, hádky a trable, bez nichž se zkrátka žádný vztah neobejde. Jedná se o naprosto všední věci, které dělají vztah vztahem.

Mnoho lidí si ale často pokládá otázku, zdali funguje například vztah na dálku. V dnešní době se totiž jedná o velice častý jev, se kterým se setkáváme takřka denně. Odjet například za prací do zahraničí je dnes opravdu velice časté, proto se není čemu divit, když mnoho lidí řeší právě tuto situaci se svým milým nebo milou. Platy a mzdy v České republice nejsou zrovna nic moc a i přes slibované zvyšování mezd si pracovní sílu nedokázalo Česko udržet. Většina lidí této možné lepší situaci nevěří, proto i tak odjíždí za prací do sousedních (ne-li vzdálenějších) států. Právě toto je mnohdy důvod, proč zamilovaní řeší, jak to s nimi bude dál, když jeden z nich odjede. Spousta z nich to chce zkusit, protože doufá v to, že půl roku bez sebe je velice krátká doba, ale opravdu to tak není.

V takové chvíli musíte dbát na dobro obou. Je nutné tedy zvolit variantu rozchodu. Jen naivní lidé si myslí, že to spolu zvládnou půl roku bez sebe, aniž by se viděli. Na video hovory nebude čas, a to buď kvůli pracovnímu vytížení, nebo kvůli časovému posunu. Mělo by se tedy vždy přejít k té těžší variantě, i když se jedná původně o naprosto nemožný krok. Následně si na svoji nepřítomnost ale zvyknete a až budete připraveni jít dál, nebude vás nic tížit.

You may also like...