Domácí zázračné sérum pro krásné a zdravé vlasy. Vyzkoušíte?

Domácí zázračné sérum pro krásné a zdravé vlasy. Vyzkoušíte?

Každý sní o krásných vlasech, které budou skutečnou korunou vaší krásy. Už dávno neplatí, že by péče o vlasy byla výlučnou záležitostí žen. Naopak i pánové stále častěji řeší problémy s vypadáváním vlasům. Jak se tohoto nepříjemného problému zbavit? Dá se s tím vůbec něco dělat? Ale jistěže ano – a my vám ukážeme co. 

Příčiny vypadávání vlasů mohou být různé. Časté vysoušení pomocí fénu, žehlení, barvení, používání nevhodných produktů nebo jednoduše vaše genetika. Tento problém se sám nespraví, musíte proti němu bojovat všemi dostupnými prostředky a ideálně těmi přírodními. 

Maska proti vypadávání vlasů 

Existuje jeden zvlášť účinný recept, který zastaví vypadávání vašich vlasů. Takovou masku si jednoduše připravíte u vás doma, s použitím jedné velmi důležité suroviny – cibule. Oloupejte jednu větší cibuli a nastrouhejte ji na jemném struhadle. Nastrouhanou cibuli pořádně vymačkejte tak, abyste z ní dostali veškerou vodu. Tu pak slijte a sérum je na světe. Aplikujte jej pak ke kořínkům vašich vlasů, nechte alespoň hodinu působit a poté smyjte. Tento lék by měl povzbudit růst vašich vlasů a navrátit jim původní krásu. 

Přidejte droždí pro větší lesk 

Pokud chcete svým vlasům dodat i lesk a vitalitu, přidejte do cibulové šťávy čajovou lžičku sušeného droždí. Takovou směs naneste do celé délky vlasů a nechte opět hodinu působit. Po umytí budou vaše vlasy posílené, lesklé a plné života. Budou také chráněné před působením vnějších vlivů a budou vypadat objemněji. 

Zápachu se nebojte 

Možná si říkáte, že cibule ve vašich vlasech určitě zanechá nepříjemný zápach. Nemusíte se obávat, i na to jsme mysleli. Do cibulové vody stačí přidat pár kapek citronové šťávy, která pach neutralizuje. Podobně budou fungovat i další esenciální olejíčky (mátový, růžový, grepový apod.). Důležité je však především to, že vaše vlasy zesílí a budou opět něčím, na co můžete být pyšní. 

You may also like...