letni dovolenou

Hledáte letní dovolenou? Zamiřte na Bali!

Lákají vás písečné pláže, palmy, relaxace a hraní si s opičkami ve volné přírodě? Pak zamiřte do exotických destinací! Exotická dovolená však nebývá pro každého. Většinou se nejedná o spaní v luxusním hotelu a pouze vylehávání na sluníčku na pláži. Opálíte se převážně za pochodu. Na exotických dovolených totiž převážně cestujete. Vaším zavazadlem je tedy pouze batoh na zádech, plavky, nějaké oblečení, boty a voda. Samozřejmě, že potřebujete spoustu dalších věcí, ale ty se vám stejně do batohu nevlezou a navíc se s nimi jistě nechcete tahat. Vždyť na nošení batohu nebudete mít sluhu, vše si ponesete na svých bedrech vy sami. Možná proto je taková dovolená mnohem dobrodružnější.

Cestovat po ostrovech umožňuje například velice oblíbené Bali. Tak krásné pláže a pralesy nenaleznete jen tak někde, proto se opravdu vyplatí vyrazit vstříc této krásné destinaci. Můžete se vykoupat v centrech uprostřed zeleně, dále si rádi pohrajete s opičkami, které volně chodí mezi vámi. Jistě vás zaujmou především neuvěřitelné palmy a velká možnost surfování. Pokud surfovat neumíte, na každém rohu či na každém kroku pláže se ihned najde nějaký trenér, který je vám velmi ochotný poradit. Bude vám stačit jedna či dvě lekce a naučíte se surfovat jako profesionál. Navíc vlny jsou opravdu příznivé a naučí se na nich opravdu každý.

Spousta lidí oceňuje spaní jen tak pod širákem. I to je kouzelné na těchto ostrovech. Samozřejmě se najdou místa k přespání, ale spaní pod širým mořem je daleko dobrodružnější. Bali nabízí široké možnosti, které můžete, ale také nemusíte zkusit. Jedná se například o držení velkých exotických hadů, které jen tak někde běžně v České republice neuvidíte, navíc byste si na ně jen tak nemohli sáhnout či je doslova držet.

Pokud tedy stále nevíte, kam v létě vyletět na dovolenou, zamiřte právě na Bali, kde se dočkáte těch nejúžasnějších zážitků.

You may also like...