Mladistvý vzhled

Jak na mladistvý vzhled bez plastiky?

Chcete vypadat stále mladě, ale plastické operace vás děsí? A co si budeme nalhávat, tyto zákroky nejsou zadarmo a taky ne bezbolestné. Jak se tedy plastické operaci vyhnout, ale vypadat stále mladě? Stačí malý kosmetický zákrok.

Kyselina hyaluronová

Tyto kyselina vás zbaví projevů stárnutí a to vrásek. Je pravdou, že se nejedná o žádný krém, který si aplikujete na obličej a ráno jste bez vrásek. Je to kosmetické zákrok. Jak tedy probíhá? Pomocí jehly nebo tenké kanyly, co je třeba použít, záleží na hloubce vrásek, se kyselina hyaluronová aplikuje na potřebné místo. Pak se kyselina jemnou masáží rozprostře v pleti, kde je potřeba. Díky tomuto zákroku získáte svěží, odpočatou a mladistvou pleť.

Kouzelný make-up

Ráda si ráno přispíte, ale bez make-upu si nedokážete ani představit vyjít z domova? A tak tedy vylézáte z postele o dost dříve než by bylo potřeba. Máme pro vás řešení. A tím je microblading. Jedná se o jeden ze způsobů permanentního make-upu. Co to tedy je? Do vrchní vrstvy kůže vám bude aplikován přírodní pigment.

Tímto způsobem si můžete nechat vylepšit obočí, oční linky, konturu rtů a mnoho dalšího. Tento druh tetování není bolestivý. Je ale třeba jej obnovovat, protože do 5 let vám pigment zcela zmizí.

Mezonitě

Co to tedy vlastně mezonitě jsou? Jsou to speciální kosmetická vlákna, které vám odstraní vrásky. Tyto nitě se zavádějí do hlubší vrstvy kůže. Díky postupné aplikaci a to nejprve na jednu a pak na druhou stranu vaší tváře si můžete ověřit výsledek. A věřte, že budete velice mile překvapeni.

You may also like...