Kosmetické tipy, které oceníte

Kosmetické tipy, které oceníte

Dokonalá pleť je součástí celkového vzhledu. A ženy na ni nedají dopustit. Bohužel mnohdy se na pleti udělají pupínky nebo akné, někdy se bojuje s kruhy pod očima. Pokud jste byli zvyklí pravidelně navštěvovat kosmetické služby, které byly nějakou dobu zavřené, možná se vaše pleť přesně takto pozměnila. A vy se ptáte, jestli pro svou pleť nemůžete něco sami doma udělat. A naštěstí něco udělat můžete. Přinášíme vám kosmetické tipy, které vaše pleť zkrátka ocení.  

Chlad jako první pomoc při otocích 

Vzbudily jste se a to první, čeho jste si všimli, byl oteklý obličej? Bohužel otoky obličeje nejsou nic výjimečného, některé ženy na to zkrátka trpí. Naštěstí každá má při sobě jednoho velkého pomocníka, a tím je chlad. Poznejte i vy sílu studené vody a vdechněte pokožce nový život! 

V ideálním případě si každý večer před spaním běžte umýt obličej studenou vodou. Doslova zázračné jsou kostky ledu, které dokážou během chvilky odstranit kruhy pod očima. Že trpíte na kruhy pod očima hlavně po ránu? Nechte si v ledničce přes noc lžičky, které si ráno přiložte na postižená místa.  

Bojujte proti zašedlosti pleti 

Máte pocit, že je vaše pleť nehezky zašedlá? Že zkrátka nemá tu jiskru, kterou měla před uvrhnutím karantény? Doporučujeme začít používat rozjasňující krém, který je k zakoupení běžně v drogeriích. Při výběru se dívejte hlavně na složení. Kvalitní rozjasňující krémy by neměly postrádat hlavně hydratační složky, blahodárné vitaminy a také antioxidanty. Chybět by neměly ani částečky, které si kladou za cíl odrážet světlo. 

Proti únavě pomáhají pleťové masky 

Pokud patříte k ženám, které nemají prakticky na nic čas, vaším nejlepším přítelem bude pleťová maska. Nemusíte ji mít na obličeji dlouho, postačí vám pouze minutová maska na obličeji. I ta dokáže zázraky a během chvilky umí zahnat únavu z vašeho obličeje. 

You may also like...