Jaké věci nesmí chybět v šatníku žádné ženy?

Jaké věci nesmí chybět v šatníku žádné ženy?

Dámský šatník je pro mnohé muže jenom jedna velká španělská vesnice. Nevyznají se v jednotlivých kouscích oblečení, dokonce se mnohdy ani nechtějí vyznat v tom, co má žena ve svém šatníku. Stejně tak nemají pánové chuť vědět, kolik konkrétní modely či kousky stály. Pokud by však pánové chtěli probádat ženský šatník, zjistili by, že v dámských skříních nechybí zejména několik věcí. Jakých? 

Každá žena ví, co tvoří základ šatníku nebo co by mělo respektive tvořit základ šatníku. A podle toho se ostatně řídí. Vědí, že pokud budou mít nakoupené základní kousky, budou mít vždycky, co si obléknout. Jenže jaké základní kousky musí ženy mít ve své sbírce? 

Rifle 

Ať je léto nebo zima, v riflích je vždycky prima! Rifle jsou kousek, který má své místo snad v každém dámském šatníku. Pokud si nemají ženy co obléknout, automaticky volí právě rifle čili džíny, z nichž vykouzlí opravdu krásný outfit, jež jim bude kdejaká žena závidět.  

Džíny jsou oděv, který se nosí už dlouhá léta. Málokdo ale ví, že jednu dobu bylo jejich nošení do společnosti zakázané. Jejich výhodou je hlavně materiál, který byl dříve součástí hlavně pracovních oděvů. Dokázal totiž odolat i při tvrdé práci. Nejvíce džíny zpopularizovala Marilyn Monroe a taky James Dean.  

Kožená bunda 

Nedílnou součástí každého dámského šatníku je bezesporu kožená bunda. Jedná se o fenomén, který byl dříve synonymem rebelie a síly. Dnes se už nejedná o synonymum rebelie a síly, ale jedná se spíše o jeden obrovský módní trend a hit, který je oblíbený napříč nejrůznějšími generacemi. Důvodem velké oblíbenosti kožených bund je především to, že kožená bunda nenechá v nouzi žádnou ženu ani muže. Vytáhnout ji totiž můžete kdykoliv, ať je venku jakékoli počasí.  

Bílá halenka 

Součástí dámského šatníku by měla být také bílá halenka, která má být symbolem čistoty a něžnosti, ovšem podle módních specialistů je to spíše unikátní a univerzální kousek, se kterým ženy udělají dojem.  

You may also like...