Vázanky na ples

Jaké vázanky si mohou vzít pánové na ples?

Plesová sezona je už v plném proudu. Mnohé plesy startují ihned se začátkem nového roku, jiné se dostaví až v průběhu února. Ať už začínáte plesat kdykoliv, je třeba mít pořádnou výbavu. K té správné plesové výbavě se samozřejmě řadí oblečení, které si na sebe vezmete. Dámy to mají poměrně jednoduché – letos oslní hlavně s dlouhými šaty, které budou mít výstřih na zádech a rozparek, nebo by měly sáhnout po kostýmku, který dokonale doladí lodičky. Ovšem pánové mohou svádět dilemata.

V poslední době se do pánské módy dostaly roláky, které jsou skutečně vkusným a elegantním kouskem, který by měl mít v šatníku každý mužský. Takový rolák vypadá bezvadně i k saku a společenským kalhotám. Pokud se však cítíte lépe v košili, sáhněte po košili.

Moderní jsou k ní hlavně dřevění motýlci, ale ti nemusí být vždy to pravé. Neboje se vázanek! Ty ještě totiž nevyšly z módy. Otázkou však je, jaké vázanky zvolit a jakým se vyvarovat.

Široké zahoďte do koše!

Pokud si vzpomínáte na dobu dávno minulou, na zhruba devadesátá léta, nosily se vázanky velice široké. Jenže takovým vázankám se letos vyhněte, protože nejsou vůbec vkusné. Takové široké vázanky nosil například Chandler v oblíbeném americkém seriálu Přátelé. Pokud si ho vybavíte, hned vám dojde, že to není zrovna to nejvhodnější, co byste si mohli obléknout.

Jaké si tedy vzít?

V současné době, pokud si máte vzít vázanku, musíte si vzít jedině tu úzkou vázanku. Najdete jich dnes na pultech obchodů skutečně mnoho. Ani průměrně široká vázanka není dobrou volbou, jednoznačně sáhněte po té nejužší, co najdete. Neuděláte krok vedle.

Vzorům dejte přednost!

Stejně tak se nebojte vzorů, protože ty jsou aktuálně na vázankách skutečně „in“. Vzory v podobě puntíků, proužků nebo drobných miniatur jsou moderní, vkusné, stylové a váš outfit na plese od ostatních odliší.

You may also like...