Jaké boty si vzít do chladnějšího rána?

Jaké boty si vzít do chladnějšího rána?

I když nám zima dala své sbohem, neznamená to, že nám daly sbohem také chladnější dny. Jaro se bohužel nese ve znamení chladnějších dnů, během kterých se vyplatí mít na nohou ještě kvalitnější obuv, nikoliv žabky nebo sandálky, které jsou typickou obuví spíše na léto. V případě, že nechcete jít ráno do chladného počasí nesprávně obutí, dejte na nás a naše tipy, které vám prozradí, s jakými botami vyrazit do chladnějšího počasí, které nás opravdu během jara může ještě čekat.  

Jak jsme zmínili, jaro ještě není tak teplé roční období, během kterého byste měli nosit střevíčky a také žabky. Je to období ještě poněkud chladné, tedy zejména rána a večery nepatří zrovna k nejteplejším obdobím jara.  

Vyšší bílé boty ke kotníkům 

Zatímco některé ženy ještě během jara sází na klasické kozačky, které byly skvělými společníky i během zimy, jiné ženy chtějí své obutí trochu obměnit. A tak se ptají, s jakou obuví mohou vejít do ulic, aniž by se obávali toho, že jim noha umrzne za chladnějšího počasí.  

Módní odborníci se shodují na tom, že vytáhnout byste měli do chladnějšího jarního období vyšší bílé boty. Bílé boty jako takové jsou velice stylové, a to samozřejmě nemluvíme jenom o teniskách, ale právě o zmiňovaných vyšších botkách ke kotníkům, které mají zajímavý, většinou kontrastní, podpatek.  

Metalické boty 

Masivnější, šněrovací, metalické boty jsou druhou možností, jakou můžete vytáhnout do chladnějších rán nebo večerů. I když si možná říkáte, že třpytek a odlesků bylo v módě už dost, tak tomu opravdu není. Právě lesky a třpytky jsou to hlavní, co se zrovna nosí a co by vás mohlo ochránit před jarními chladnějšími dny.  

Nebojte se klidně okovaných bot. Sice se nejedná o nejvíce elegantní boty, na druhou stranu tvoří hezký kontrast jemným šatům s černými punčochami.  

You may also like...