Jak se obléknout na podzimní svatbu? Tipy pro dámy

Jak se obléknout na podzimní svatbu? Tipy pro dámy

Podzimní svatby jsou poměrně oblíbené, a to hlavně proto, že jsou mimo sezonu. Nejsou tedy tak drahé jako svatby, které se konají od května do září. Pokud se zrovna na jednu podzimní svatbu chystáte, pravděpodobně přemýšlíte nad tím, co si máte obléknout, co si jenom na sebe vzít. Jelikož už je chladněji, tak zvažujete, jestli si raději nemáte vzít místo šatů kalhoty. Jenže kalhoty nemusí být jedinou volbou.  

Nenechte se chladem zastrašit, vytáhněte květinové šaty 

Nikde se nepíše, že byste měli jít na podzimní svatbu v minišatech, které vám budou sotva zahalovat zadeček. Raději vytáhněte z šatníku květinové šaty, kterými trochu ten podzimní den oživíte. V současné době jsou květinové šaty velkým trendem, o tom není pochyb. Ke koupi jsou hlavně v delší délce, nekoupíte je v naprostém mini provedení. Proto po nich sáhněte. Často sahají až ke kotníkům, proto je doplňte o jednoduché lodičky nebo třeba o vysoké kozačky, které zahalí zbytek nohy.  

Pokud nejste milovníkem květinových šat, vytáhněte krajkované černé. Černá krajka je totiž to, co letos dominuje podzimní módě. Nebojte se ani šat na špagetových ramínkách, doladíte je jemným svetříkem, který bude sahat těsně pod prsa. Zapínat ho nemusíte, jen ho mějte proto, aby vám netáhlo na ramena.  

Když chcete kalhoty 

Možná jste přece jen kalhotový typ. Pokud ano, doporučujeme vytáhnout z šatníku oblíbené kalhotové kostýmky, nyní ideálně v bordó barvě, které jsou pro podzimní období opravdu ideální. Nebojte se ani hořčicově žluté barvičky, i když v takovém odstínu najdete kostýmek jen stěží, bohužel.  

Pokud jste milovníkem jen kalhot, nikoli sak, doplňte kalhoty o vkusnou halenku nebo košili volného střihu. Ideální je, když se bude jednat o originální kousek, který bude doplněn třeba volánky. Pozor ale na volánky v okolí břicha, mohou působit hodně nelichotivě.  

You may also like...