Módní trendy a jak je nosit

Módní trendy a jak je nosit

Pokud vás baví móda a vše kolem ní, je třeba sledovat módní trendy a snažit se podle nich i oblékat. Nyní je právě in to, co se nejčastěji objevovalo v posledních kolekcích známých módních návrhářů. Nejde si nepovšimnout velké obliby lesklých až metalických materiálů, kamínků řetězů a flitrů, které se letos objevují prakticky na všem. Pokud jej ještě nemáte, alespoň jeden takový kousek by ve vašem šatníku určitě neměl chybět. Užijte si zimu v módním saku, tričku, sukni i kalhotách, ale i botách pošitých flitry. Doslova v nich zazáříte a budete naprosto nepřehlédnutelní. Pokud se chcete držet při zemi a netroufáte si na celý lesklý kousek svého oblečení, vsaďte nyní alespoň na nějaké flitrové aplikace.

Asymetrie ve všech podobách

Dalším výrazným trendem je zajímavá asymetrie objevující se ve všech podobách. Na módních přehlídkách světoznámých návrhářů se v poslední době objevovala asymetrie snad téměř na všem. Postačí, když si pořídíte alespoň třeba sukni s asymetrickou délkou. Tento styl mohou mít i tuniky, košile a haleny. Vždy vsaďte na luxusní oblečení, které je opravdu kvalitní a velmi dlouho vám také vydrží, protože je asymetrie stálicí na světové trendy scéně. Je možné ji nosit déle než pouhou sezónu. Nepřehlédnutelný trend dnešní doby jsou také výrazné potisky, etnické vzory a nápisy, které je možno vidět na tričkách nebo i na jiných kouscích v šatníku.

Prádlu vládne jemnost a ženskost, společenským šatům jemná silueta

Vrchním vrstvám oblečení nyní vládne zejména výraznost. Dámské spodní prádlo je ale v jiném duchu a trendu. Módním hitem jsou u spodního prádla velmi tlumené barvy, výrazné a zářivé barvy nyní ustupují do pozadí. Jako materiál stále vede krajka, jemná i hustě tkaná a zdobená. Samet, ona látka králů se objevuje i u dámského prádla. Pro příští měsíce samet vede a bude ještě dlouho in. Pro sportovní styl v podobě atleticky laděného trendu je varianta spodního prádla určeného pro běžné nošení. Letí jednoduchá nijak nevycpaná podprsenka ve tvaru klasických trojúhelníčků. Je opravdu pohodlná a není jediný důvod si ji nepořídit. Společenským šatům vévodí jednoduchá silueta a splývavé materiály jako jsou šifony, hedvábí, ale i elastický satén nebo žerzej. I zde se projevuje důležitý kovový a metalický vzhled. V siluetě A se pak nejvíce uplatňují pevnější materiály jako je taft a tkaniny s kovovým vláknem v nadčasovém luxusním vhledu.

You may also like...