Čepice

Čepice nejsou jenom pro děti!

Ano je to tak. I my dospělí bychom měli hledět na své zdraví a ne jen na to, zda po sundání čepice bude náš účes stále bez chyby. Co si budeme nalhávat, když nás zastihne chumelenice nebo silný vítr, tak účes bude tak či tak zničený. Ale s čepicí nám zima nebude a mokré vlasy nám také nehrozí.

Že si s účesem sice hlavu nelámete, ale čepice vám přece nesluší? A není to jen takový utkvělý pocit z dětství? Už jste si byli vyzkoušet, co nám letošní zimní móda nabízí? Je toho mnoho od kulichů s bambulí až po klobouky. Vyberou si jak dámy, tak i pánové. A bude konec zmrzlým uším a navíc budete IN, protože čepice jsou letos prostě v kurzu.

Barety

 

Pokud není sportovní styl šálek vaší kávy, sáhněte po baretu. Baret je letošním největším hitem. Můžete si vybrat od jednoduchých jednobarevných po zdobené. K baretu oblékáme zásadně kabát. Proto vybírejte tak, aby se k vašemu kabátu baret hodil. Tuto pokrývku hlavy volíme v teplejších zimních dnech.

Bambule

 

Pokud si myslíte, že čepice s bambulí je záležitostí pouze malých dětí, velice se mýlíte. Tuto čepici může obléknout každý, kdo se na to cítí. Uvidíte, že pokud najdete odvahu a čepici vyzkoušíte, nebudete litovat. Čepice je skvěle kombinovatelná jak se sportovním tak elegantním oblečením. Trh nám nabízí mnoho variant tohoto doplňku. Od jednobarevných po ty výraznější vícebarevné nebo zdobené například perlami či korálky. Zde to bude jen na vašem vkusu a fantazii. Ovšem pokud sáhnete po zdobené čepici, zvolte spíše outfit elegantnější.

You may also like...