Happy Socks

Happy Socks sluší každému obleku

Člověk by řekl, že se v dnešní době na trhu najde opravdu leccos. Ve světě módy to platí obzvlášť. Jendu dobu letěly kravaty, nyní ale jednoznačně vedou motýlci, ovšem ne ledajací, ale dřevění. Dřevěná móda je vážně originální a v dnešní době se jedná o čím dál více populární kousky, jež nesmí chybět v žádném mužském šatníku. Škoda, že dřevěných doplňků se nachází ve světě žen tak málo!

Mezi další extravagantní kousky patří jednoznačně i ponožky. Kde jsou ty časy, kdy si stačilo vzít jeden pár ponožek bez ohledu na to, co dnes máme na sobě. Těmto dobám už dávno odzvonilo. Nyní si musíte zvykat na jinou skutečnost, a sice čím více barevnější ponožky, tím lépe.

Převážně muži se většinou vyhýbali těm pestrobarevným typům. Nyní ale móda udává tento trend převážně pro mužský svět. Je opravdu zvláštní, jak se najednou dokážou bílé nebo černé ponožky stát hitem zcela v opačném provedení. Dříve platilo, že pokud je dostatek černých ponožek, jsou pánové za vodou, ale nyní platí spíše to, že jestliže jste majiteli například zrovna červených ponožek, máte absolutně vyhráno a jste „in“.

Nejvíce to muži vyhrají ve chvíli, kdy si pořídí tzv. Happy Socks. Jedná se o tak pestrobarevné ponožky, až se vám bude hlava točit všemi směry. Nezapomínejte na to, že nejlépe se tyto barevné kousky hodí k oblekům, a sice například k modrému, jenž je doplněn o hnědé polobotky. Ke košili vůbec ladit nemusí, jedná se v této situaci opravdu pouze o barevnost.

Značka Happy Socks se stala velmi oblíbenou, protože tohoto kousku nabízí opravdu dostatek. Naleznete v jejich široké nabídce i trenky nebo trenýrky, tudíž si pánská polovina vybere dle své libosti. Pakliže toužíte po menší představě těchto výrobků, tak sem patří například ponožky puntíkované, vzorované, proužkované a jiné. Nejedná se však o výrobky, jež koupíte do padesáti korun. Za klasiku se zkrátka musí trošku víc zaplatit.

You may also like...