Dárek pro miminko

Co nedarovat novorozeňátku

Tak a je to tady! Vašim přátelům se narodilo miminko. Už se nemůžete dočkat, až jej uvidíte, ale trápí vás co mu darovat? Pokud máte vlastní děti, už v tom tak trochu umíte chodit, ale jestli je ještě nemáte, může to být pro vás španělská vesnice. Proto je třeba se trochu informovat.

Pokud jsou to vaši opravdu blízcí přátelé, nestyďte se jich zeptat, co pro miminko potřebují nebo co ještě nestihli koupit. Vždy je lepší když se na dárku domluvíte, než donést něco, co vlastně není vůbec potřeba, nebo to už mají doma.

Co určitě nenosit

Když budete hledat dárek pro novorozeňátko, určitě se vyhněte umělé výživě. Můžou to být totiž vyhozené peníze. Nikdy totiž nevíte, jak miminko bude na výživu reagovat, může mít například alergii na nějakou složku, co výživa obsahuje. A většinou jsou tak malá miminka stejně kojená. Takže tento dárek raději vynechejte.

Dalším zbytečným dárkem se mohou stát dudlíky. Jsou miminka, která prostě dudlík nechtějí, nebo jej maminky odmítají svému dítěti dávat. Můžou si tím totiž předejít možným pozdějším problémům, jak dítě od dudlíku odnaučit.

Oblečení, no to je další kapitola. Pokud se v dětech vážně nevyznáte, nemusíte trefit velikost a třeba koupíte zrovna něco, co nepadne do oka rodičům miminka.

Co tedy přinést?

Lámete si hlavu, co tedy takovému drobečku přinést, aby to bylo k užitku a byli spokojeni všichni? Je to jednoduché. Stavte se do nějakého obchodu s potřebami pro miminka a nechejte si vystavit poukázku. Tohle rodiče vážně uznají jako skvělý dárek. Koupí pro miminko to, co budou vážně potřebovat nebo budou vědět, že z toho bude mít jejich dítko později radost.

You may also like...