Módní hit

Co musíš mít

Babí léto již čekat prostě nemůžeme. Proto je třeba si vybavit skříň teplým oblečením. Oblečení musí plnit funkci, jak praktickou tak také estetickou, což je pro nás ženy velice důležitá záležitost. Co tedy letošní podzim frčí?

Barvy

Nebojte se experimentovat s barvami. Přeci jenom celý podzim se nemusí nést v tónech černé, hnědé a šedé. Tohle je prostě klasika. Pro ty, kteří se chtějí trochu odvázat, doporučujeme barvy jako je rudá, hořčicově žlutá, fialová a také zelená. Není třeba se bát barvy různě kombinovat.

Šály

Šály neodmyslitelně k chladnému počasí patří. Také jsou báječným doplňkem, který dodá vašemu outfitu styl. Šál není nikdy dost. Pokud se vám nechce moc investovat do kabátů a máte pouze jeden, zásobte se různými šálami, které váš kabát udělají pokaždé trochu jiný. Šik jsou dlouhé, huňaté šály.

Pončo

Ano bylo hitem loni a je i letos. Nemusíte se bát, že byste mohly v ponču mrznout. Díky jeho volnosti můžete oblečení vrstvit dle potřeby. U ponča se držte jednobarevnosti a elegance. Pončo se hodí na podzimní procházku tak i do práce.

Punčochy

I přesto, že je chladno, není důvod zanevřít na sukně ba naopak. Pořiďte si zásobičku krásných barevných punčoch. Mohou být jak se vzorem, tak bez něj. Barevnosti se meze nekladou. Zda zvolíte barevné punčochy, měly by být dominantou vašeho outfitu. Tady se nemusíte bát černé barvy ve spojitosti se vzorem. Takové punčochy jsou velice sexy a neujdou žádné pozornosti. Z nudnějšího oblečení udělají šmrncovní outfit, který budou všichni závistivě obdivovat.

You may also like...