Pletený svetr

Čas na vlnu

Studená rána jsou tady. Je na čase sáhnout na spod skříně a vytáhnout teplejší hadříky. Pokud vás ale ty staré kousky, co nosíte, už nějakou tu sezónu omrzely. Je na čase rozhlédnout se po něčem novém. V čem letošní podzim zazáříte?

Šup na nákup

Když se vydáte na nákup nových svetříků je zapotřebí soustředit se jak na vzhled, tak především na materiál. Ve svetru by vám mělo být velice příjemně a měl by umět pěkně zahřát.

Pokud chcete mít větší škálu kombinací, zvolte neutrální barvy, jako je šedá, hnědá, černá nebo bílá. Tyto barvy jdou velice snadno kombinovat. Zda ale toužíte po něčem moderním tak se barev nebojte. Velkým hitem je letošní podzim fialová, hořčicově žlutá, modrá, zelená a také vínová.

Neváhejte připlatit nějakou tu korunku navíc a investujte do kvalitních přírodních materiálů. Jestliže budete trávit ve svetru celý den, určitě budete vděčná za kvalitu. Nebojte se sáhnout po kašmíru. Je to sice větší investice, ale vyplatí se. Svetr dlouho vydrží a materiál je jak se říká k nezaplacení. Je velice hřejivý i přesto, že je tak tenký. Jeho hebkost vás velice mile osloví a věřte, že jej už nedáte z ruky.

Při výběru střihu musíte zohlednit i také tvar vaší postavy. Zda chcete schovat nějaké to kilo, nebojte se sáhnout po delším a volnějším svetru. Ale dejte si pozor, aby svetr nebyl až moc velký, to by mělo spíše opačný efekt.

Velice zajímavě působí i zavinovací svetr. Ten vám vytvoří siluetu přesýpacích hodin, což je velmi žádoucí a slušivé.

You may also like...