zarlivost

Žárlivost je pouze převlečený strach

Být ve vztahu znamená spoustu krásných věcí, které se dají prožít společně. Zamilované páry denně vymýšlí, co spolu podniknou, protože touží po společných zážitcích. Dbají na to, aby jejich vztah byl pestrý a plný zážitků. Jejich cílem je vzpomínat na hezké chvíle v době, kdy se například octnou v koloběhu hádek. Právě tyto skvělé a krásné vzpomínky je potom dostanou z této šlamastiky ven.

Samozřejmě vztah v sobě nese dobré, ale i špatné stránky. Mezi dobré se řadí jednoznačně láska, která putuje mezi dvěma zamilovanými. S ní jsou hned dny krásnější, protože ji lze pozorovat nejen na oblíbených selfie fotkách. Páry společně podnikají zastávky v kavárnách, na památkách, dále v restauracích i kinech. Když je venku krásně, rádi si zajdou i do zoologické zahrady nebo někam na hrad, kde to mají rádi. Vše záleží na zamilovaných a na jejich společných zálibách.

Mezi ty špatné chvilky se řadí chvíle plné hádek. Ovšem položme si ruku na srdce – bez hádek by to opravdu nešlo. Konflikty patří ke každému vztahu a je jen na nás, jestli nás zastraší nebo jestli tuto nepříjemnou překážku překročíme. Pokud druhého milujeme, vytrváme, i když se to zdá být mnohdy v dané situaci naprosto nemožné.

Mezi špatné vlastnosti každého partnerství se řadí i žárlivost. Nejedná se ovšem o nic zlého, jak si spousta lidí myslí. Je to jen převlečený strach, že můžeme přijít o někoho, koho máme rádi a koho nechceme za žádnou cenu ztratit. Tyto chvíle prožívá vážně každý pár. Častokrát se jedná o naprosto milou situaci, během které je velice hezké, když milovaná polovička žárlí například na ex přítelkyně, ale někdy se může jednat o doslova až trapnou chvilku, která plyne v hádku, jež se vůbec nemusela stát.

Mnoho párů vzdává svou společnou cestu ihned, co je žárlivost navštíví. Je to ale jen předem vztyčená bílá vlajka, jež je vztyčena vážně zbytečně.

You may also like...