barevné šortky

Vsaďte na barevné šortky

Současné tropické počasí přímo zakazuje nošení dlouhých kalhot, je tedy třeba vklouznout do šortek. Že by se vám hodily v šatníku nějaké nové? Pak se vydejte na nákupy. Džínové šortky jsou letos opět trendem. Tuto džínovou klasiku již určitě doma máte alespoň jednou. Zkuste změnu! Pořiďte si džínové šortky v barevném provedení.

Léto je samo o sobě plné barev a každoročně rozjasňuje a pestře zbarví nejen louky, ale také dámské šatníky. Nebraňte se tedy barvám, ani v tomto případě. Pastelové barvy dají nádherně vyniknout opáleným nohám a působí velmi elegantním a zároveň veselým dojmem. Kde tyto krásné letní kousky ulovit? K dostání jsou téměř ve všech obchodech a to v různých střizích a odstínech.

Hravé kombinace

Neodmyslitelnou výhodou toho trendu je, že jej můžete hravě zkombinovat s jednobarevným či vzorovaným topem dle libosti. S jedněmi barevnými šortkami můžete vykouzlit milióny různých kombinací.

Máte-li ráda teplé odstíny, zvolte broskvovou, která působí velmi elegantně a hodí se k mnoha barvám. Kraťasy této barvy skvěle doplníte také černým elegantním topem a vytvořit tak formální, ale nápaditý outfit. Pastelově žluté šortky jsou ideální ke vzdušným bílým halenkám. V této kombinaci se postarají o odlehčený, uvolněný dojem.  Na ramínkách v obchodních centrech ale naleznete také sytější a výraznější barvy, které dokonale podtrhnou váš look..

Troufněte si na vzory

Džínové šortky můžete kromě jednobarevného provedení zakoupit také vzorované. Hitem letošního léta jsou jednoznačně puntíky, ale pokud sáhnete po květinových vzorech či proužcích chybu neuděláte.

Délku a střih džínových šortek přizpůsobte vašemu typu postavy a vkusu. S výběrem vám jistě poradí také kamarádka, partner nebo šikovná asistentka v obchodním centru.  Prožijte nádherné slunečné dny a vyrazte s tímto trendy kouskem do ulic!

You may also like...