letní lásky

Nebojte se letních lásek

Opalujete se u moře na pláži a ochutnáváte jeden drink za druhým jen proto, aby ten snědý číšník s krásnýma očima přišel a mrknul na vás. Nebo možná trávíte celé dopoledne na koupališti a pokukujete po tom vysokém a svalnatém plavčíkovi, který se usmívá na dovádějící děti.  Cítíte ten příval energie a vášně při tanci s tím klukem z vedlejšího pokoje?  Propadnout letní lásce můžete zkrátka všude…  Také vám létá celé hejno motýlů v břiše, když zahlédnete svůj letní objev? Pak se letní láska týká také vás! Máte-li to štěstí, nebraňte se a proměňte všední dovolenou v neobyčejný zážitek a dobrodružství!

Máte štěstí a váš objev ty dlouhé pohledy opětuje? Nedržte se stranou a získejte svého ctitele pro letní románek. Nebojte se komunikace ani projevení zájmu. Večerní sklenkou vína se seznámíte a začnete tak nevinný flirt. Společně strávíte skvělé okamžiky, a dokonale tak zapomenete na problémy všedních dnů.

Ale jak zvládnu konec?

Nastal čas vrátit se z dovolené a vy cítíte, že se vám váš letní ctitel dostal pod kůži. Víte ale, že vztah na dálku by pro vás nebyl dobrým řešením nebo momentálně po vážném vztahu netoužíte. Je vám jasné, že přichází loučení a už v duchu přemýšlíte, u kterých romantických filmů budete následující dny brečet se zmrzlinou. Jak tomuto stavu předejít?

Včas si s vaší letní láskou ujasněte, že vztah na dálku nebo vážnou známost teď nehledáte. To vám umožní pohlížet na milostné dobrodružství jinak. Prožívat jednotlivé momenty naplno a také se lépe smířit s jeho blížícím se koncem.

Povzneste se nad situaci a přemýšlejte o tomto románku jako o přechodném. Neplánujte svatbu, nevymýšlejte jména pro děti a neuchylujte se k větám typu „Až za mnou přijedeš….“, „Nikdy nepoznám nikoho lepšího…“, „Miluji tě…“.  Užívejte si tu nevázanost. Nemusíte přemýšlet nad tím, co bude. Plánovat setkání a další vývoj vašeho vztahu, který by do života přinesl změny. Jen teď a tady.

Vrátila jste se domů a nemůžete zapomenout? Dejte svým emocím volný průchod. V tomto případě se zmrzlině ani filmům nevyhýbejte. Dopřejte si čas na vzpamatování a smutnění, dejte ale pozor, aby netrvalo příliš dlouho.  Neposílejte dojemné SMS o tom, jak vám chybí… Uchovejte si na váš románek pouze příjemné vzpomínky, které vám připomenou léto a dovolenou.

You may also like...