Dárky pod stromeček

Co se nejčastěji nadělovalo pod stromeček?

Vánoce opět uplynuly jako voda. Opět jsme se na ně chystali s předstihem, opět nás něco stály. Je nutné zmínit, že opět jsme nakynuli a že opět kila navíc budeme muset dlouho shazovat. Nicméně jelikož je zrovna po Vánocích, mohli jsme už stihnout vyhodnotit, jaké dárky se ujaly, jaké se nejčastěji darovaly. V obchodech začaly vánoční nákupy už v době BLACK FRIDAY, kdy lidé využívali obrovských slev, díky nimž je nakupování vyšlo o něco levněji. Co však nakupovali?

Každým rokem jsou vánoční svátky dražší a dražší. Je nutné zmínit, že každým rokem kupujeme více a více elektroniky, tudíž se není čemu divit, když se nám vánoční nakupování prodraží. Nyní jsme to však udělali jinak – upřednostnili jsme měkké dárky, které nás vyšly o něco levněji.

Jaké dárky se opět ujaly v žebříčku těch nejpopulárnějších dárků vůbec?

Ponožky opět vedly!

Říká se, že ponožky jsou nedostatkové zboží. Vždyť je nosíme dennodenně, neustále se nám trhají, neustále jich je málo. Vánoce byly opět svátkem, díky němuž se nám šuplíky ponožkami naplnily! Snad nám opět do dalších Vánoc vydrží.

Letos se dávaly hlavně teplé, takzvané peříčkové ponožky, ale taky se ujaly barevné ponožky s vtipnými obrázky či hesly.

Vánoční svetry byly těsně za ponožkami!

Pod stromečkem taky celá řada z nás našla vánoční svetry. Ty taktéž byly naprosto oblíbené, kupovaly se jak mužům, tak i ženám. Nejoblíbenější byly svetry s vánočními motivy, ale v těsném závěsu byly svetry, které měly vtipné vánoční obrázky na hrudi. Dominoval hlavně sob nebo vánočně oblečená zvířata.

U žen obstály šperky!

Kromě oblečení našlo mnoho žen pod stromečkem celou řadu šperků. Opět se staly nejoblíbenějšími šperky ty od Pandory, které si přála kdejaká žena. Pandoře se tak velice vtipná reklama, kterou začala vysílat před vánočními svátky, jistě vyplatila!

You may also like...