Dojem na muže

Udělejte dojem na muže

Pokud jste právě sama a chcete to změnit, musíte udělat první krok. Kde a jak sbalit toho správného chlapa, vám poradíme. Není to zase až tak složité, jen je třeba dodržet pár pravidel. Nevíte, kde se seznámit? Možností je ale celá řada. Situace by vám měla být blízká. Tam je velká pravděpodobnost, že najdete toho pravého muže se společnými zájmy.

Osvědčenou volbou jsou bary, kluby, diskotéky, sportovní a kulturní akce. Stejně tak si můžete zvolit i internetovou seznamku. Zde máte výhodu výběru zmíněné konkrétní kategorie během seznámení. Díky tomu současně dáte jasně najevo, co přesně hledáte. Může jít třeba o vážné seznámení, nebo naopak jen krátkodobý flirt. Možností je i seznámení na online seznamkách, kde se možná můžete odvázat mnohem více.

Buďte svá

Pokud chcete muže jenom na jednu noc, nějaké to přetvařování až tak nevadí, protože už ho asi nikdy neuvidíte. Když však naopak hledáte muže na dlouhodobý vztah, pak je třeba být opravdu svá. Nikdy proto nelžete. Nelžete ani na internetu, ani při vašem osobním setkání. Snažte se méně mluvit a mnohem více naslouchat muži, snažit se smát jeho vtipům a aktivně s ním během schůzky komunikovat. Dávejte tedy velmi jednoduše najevo svůj zájem, ale netlačte na pilu, ať to nevypadá jako zoufalství. Musíte počítat i s alternativou, že to nevyjde.

Zaujměte svým vzhledem a využijte řeč těla

Pokud jej nechcete oslovovat vy, nechte se oslovit od něho. Stačí ho zaujmout svým vzhledem, mít pěkné šaty a moderní účes. Nezapomínejte na decentní líčení, které podpoří vaši krásu. Schováte všechny nedokonalosti a zvýrazníte své oči i rty. Naučte se řeč těla, zadívejte se do jeho očí a dejte najevo své sympatie. Můžete si rukou zajet do vlasů, což dá muži jasné znamení, že vám není vůbec lhostejný. Uvidíte sami v praxi, že tyto metody opravdu velmi dobře fungují. Chovat se svůdně není nic těžkého.

You may also like...