Kdy v obchodech vypukne Black Friday? Nákupní maniačky pozor

Kdy v obchodech vypukne Black Friday? Nákupní maniačky pozor

Nákupní maniačky se nemohly dočkat listopadu, během kterého se koná velice oblíbená slevová akce nazvaná “Black Friday”. Během jednoho jediného dne (u nás se většinou vztahuje Black Friday na celý víkend) se budou moct nakoupit věci za unikátní slevy, které jsou během roku opravdu ojedinělé a obrovské. Black Friday je svátek všech milovníků nakupování, kteří žhaví své peněženky a chystají se do nákupních center. Pokud k nim taky patříte, víte, kdy Black Friday vypukne? 

I když se jednalo prvně pouze o americký svátek, dnes tomu tak není. Dnes je Black Friday velice oblíbený nákupní svátek i u nás, a to hlavně proto, že se během tohoto jednoho jediného dne nakoupí oblečení (a nejen to) za nejnižší ceny.  

Svátek vypukne 29.listopadu 

Ptáte se, kdy můžete v obchodech očekávat unikátní slevy? Těšit se na slevy můžete 29.listopadu, což je den, na který Black Friday v České republice spadá. Do velkolepé akce se zapojily nejen obchody s oblečením, ale také e-shopy či kamenné prodejny s elektronikou a sportovními potřebami.  

Pokud pravidelně sledujete slevy, pravděpodobně jste zaregistrovali, že mnohé obchody už slevové akce spustily. Například na Mall.cz už nyní můžete koupit unikátní kousky za zlomek původní ceny. Jiné e-shopy a kamenné prodejny však čekají na zmiňovaný předposlední listopad, kdy se mají posilovat webové stránky, aby nedošlo ke spadnutí.  

Jaké obchody se zúčastní slevového pátku, respektive víkendu? 

V České republice najdeme opravdu mnoho obchodů, které se účastní slevového pátku, respektive slevového víkendu. Mezi obchody bychom našli internetový obchod ZOOT, kde lze zakoupit opravdu fantastické moderní kousky. Také se slevové akce dotknou obchodů s nábytkem a bytovými doplňky, jako je Bonami nebo IKEA. Pozadu nezůstanou ani obchody s elektronikou, k Black Friday se přidá třeba Datart nebo Alza.cz. 

You may also like...