Signály na prvním rande, které vám prozradí, že k druhému rande už nikdy nedojde

Signály na prvním rande, které vám prozradí, že k druhému rande už nikdy nedojde

Rozhodli jste se jít s novým objevem na první rande? Pak buďte během prvního rande opravdu ostražití. Během prvního rande totiž zjistíte, jestli dojde k tomu druhému. Člověk si o druhém člověku už na první pohled začne něco myslet, jeho domněnky se pak postupně během schůzky vyvrací nebo naopak potvrzují. Dejte si pozor hlavně na několik věcí a signálů, které jsou jasným znamením toho, že k druhému rande už nikdy nepřijde. Signály si raději vyjmenujme, ať víte, na co si dát pozor a při čem raději zvednout nohy na ramena a utíkat pryč.  

Je příliš hlučný 

Je sice skvělé, když si muž aktivně povídá a poslouchá, reaguje na okolí. Na druhou stranu by druhá polovička neměla být příliš hlučná a familiérní. Přehnaná gestikulace, zvýšený hlas, neúměrná spontánnost. To všechno jsou signály, že k druhému rande už nejspíše nikdy nedojde. Důvodem přílišné hlučnosti jsou totiž často problémy se sebekontrolou, a to nevěstí nic dobrého.  

Šikanuje číšníka 

Když číšník udělá něco špatně, tak se to zkrátka stává. Člověk mu to samozřejmě může říct, to však neznamená, že se kvůli pár chybám musí číšník šikanovat. Pokud je ten, s nímž jste na prvním rande, hrubý k číšníkovi, něco to o něm svědčí – pokud je hrubý k němu, myslíte si, že někdy nebude hrubý i k vám? Hrubost rozhodně není vlastnost, která by se cenila a kvůli které byste se rozhodli pro další rande.  

Dává vám ultimáta 

Co zítřka mi dej vědět, jestli někam půjdeme, nebo! I tak vypadají ultimáta, která vám může ten, s nímž jste na rande, říct. Jenže ultimáta jsou opět něco, co druhého člověka odradí od dalšího rande. Ultimáta se nedávají ani ve vztahu, natož při prvním rande, kdy chce člověk toho druhého člověka okouzlit natolik, aby se s ním na druhé rande šlo. Ultimáta většinou nasvědčují jen tomu, že druhý člověk je nadmíru majetnický a že má potřebu někoho vlastnit.  

You may also like...