Jak být přitažlivá

Nechceš být sama? Sbal ho!

Už tě nebaví trávit večery sama u televize s brambůrkami v ruce? Chceš chodit na romantické procházky ve dvou, plánovat společný život? Je třeba sbalit toho pravého! Ale že nevíš jak na to? My ti poradíme. Zde pár triků jak na to.

Řeč těla

Na řeči těla velice záleží. A proto si dej pozor, jak se prezentuješ. Muži milují ženy, které mají zdravé sebevědomí. Takže až budeš sedět v baru nebo kavárně vzpomeň si na pár pravidel, které ti pomohou vypadat sebevědomě a přitažlivě. Základem je se nehrbit! Je třeba vyrovnat záda, vypnout prsa a hlavu nechat vzhůru. S ničím to ale není třeba přehánět! Pokud budeš ve fázi, kdy budete s mužem sedět již u stolu. Nenakláněj se k muži moc dopředu. Raději seď pěkně opřená o židli.

Oční kontakt

Tohle je jedna z nejdůležitějších věcí. Je úplně jedno, jestli je muž naproti tobě u stolu, nebo na druhém konci místnosti. Je nutné na něj upřít svůj okouzlující pohled. Uhnout pohledem můžeš až v okamžiku, kdy si budeš jistá, že si jej všiml. Pak nenápadně sleduj, zda se opět podívá tvým směrem. Pak je na řadě další hluboký pohled s letmým stydlivým úsměvem.

Nepřetvařuj se

Není potřeba se přechvalovat a ani upozorňovat na své životní úspěchy. Přehnané rádoby sexy házení vlasy nechej raději na herečkách ve filmu. Také je třeba vyvarovat se přehnaně hlasitému smíchu. Pokud si budeš hrát na někoho, kdo nejsi, dříve nebo později to vyjde najevo a může přijít zklamání. Proto buď stále přirozená a sama sebou.

You may also like...