Šaty pro každou příležitost

Šaty pro každou příležitost

Každá žena jistě má radost z  nového kousku ve svém šatníku. A už máte ty skvělé šaty pro každou příležitost? Že nevíte, o jakých je řeč? No řeč je přeci o černých šatech, které vám nesmí za žádnou cenu ve vaší skříni chybět!

Jejich báječnou výhodou je, že jsou skvěle kombinovatelné prakticky s každým kouskem vašeho šatníku a unosíte je v každém ročním období. Tudíž se investice do nich velice vyplatí, ba naopak ještě ušetříte. Můžete si pohrát s barvami. Doporučujeme kombinaci s jednou barvou tak, aby černá vynikla. Takže se nemusíte bát, že budete vypadat usedle nebo že budete budit v lidech smutný dojem.

Jen tak ven

 

Pokud se chystáte vyrazit na kávu s kamarádkou či jen tak na procházku. Obléknutím černých šatů nic nezkazíte. Jelikož se nejedná o žádné pracovní jednání, můžeme si dovolit se trochu uvolnit, a navléknout barevné punčocháče, které v momentě černé šaty rozzáří.

Do práce i na pohovor

 

Zda vás čeká pracovní pohovor nebo se chystáte do práce, jsou tyto šaty dobrá volba. Jsou elegantní a různými doplňky jdou skvěle oživit a dát jim jiný nádech. Báječně ladí snad s každou barvou. Kabát zvolte klidně výrazné barvy, třeba červené či královské modré. Silonky oblékněte klidně černé nebo tělové. Jestli mají šaty délku nad kolena, můžete navléknout i silonky se vzorem. Zde je ale důležité dát si pozor, aby vám tyto silonky nohy opticky nerozšiřovaly. Zda jsou šaty kratší, volte punčochy bez vzoru nebo si můžete dovolit i černé legíny. Ty budou výbornou volbou při velice chladném počasí.

You may also like...