Pivo pro zdraví

Proč pít pivo?

Pivo asi nemusíme nikomu představovat. Známe ho všichni, jsme přeci jenom národ pivařů že. Tento alkoholický nápoj není ale jen tak obyčejný. Je velice bohatý na spoustu vitamínů, proto je v přiměřeném množství oproti ostatnímu alkoholu zdraví prospěšný.

Pánové se mohou začít radova, že mají argument pro ženy proč jít na pivo, ale pozor pánové, pivo prospěje i vašim druhým polovičkám, takže je nenechávejte doma a vezměte je také na dávku vitamínů.

V čem je pivo zdraví prospěšné?

Pivo je velice bohaté na vitamíny skupiny B. Lidé co pijí pivo pravidelně, mají v krvi mnohem více vitamínu B6 než je tomu u ostatních. Pivečko nám také dokáže srazit velmi škodlivý cholesterol. Díky většímu obsahu křemíku nám přispívá k větší hustotě kostí.

Tento účinek piva znají všichni. Dobře se nám po něm spí. Proto pokud trpíte nespavostí, zkuste si dát večer sklenku piva. Uvidíte, že budete spát jako miminko. Není to díky obsaženému alkoholu, jak by si mnozí mohli myslet ale díky kyseliny nikotinové a laktoflavinu.

Bojujete se stresem a úzkostí? Dopřejte si 0,5l piva denně a uvidíte, že veškerý stres bude odplaven.

S pivem pro krásnou pleť

Teď tu máme něco hlavně pro dámy.  Pivo zpomaluje stárnutí pleti díky antioxidantům, které bojují s volnými radikály. Také pokud vás trápí černé tečky. je dobré použít pivo. Ten díky alkoholu póry skvěle vyčistí. Pivo napomáhá i vzniku nových buněk, díky tomu bude vaše pleť mladistvá a zářivá. Pokud vás trápí akné a už maté pocit že jste vyzkoušeli vše, sáhněte po pivní pěně. Ta má totiž antibakteriální účinky. Pivo udržuje hladinu pH naši pokožky.

You may also like...