Malá prsa

Malá prsa? Nevadí!

Patříte k těm ženám, které tajně touží o větších vnadách? Závidíte ostatním ženám plné dekolty? Přemýšlely jste už dokonce o plastické operaci, ale prostě máte strach z bolesti, nebo že to prostě nevyjde podle vašich představ? Máme pro vás několik triků jak na to i bez operace.

Pas, pas a ještě jednou pas!

Inspirujte se vzhledem přesýpacích hodin. Pokud se nemůžete chlubit bujným poprsím, je třeba zdůraznit svůj pas. Jak na to? Ke zdůraznění pasu vám skvěle poslouží kalhoty či sukně s vysokým pasem. Také skvělým pomocníkem v tomto optickém klamu jsou pásky. K tomuto účelu je lepší volit pásky spíše širší. Nejlépe v černé barvě, ta vám pas ještě více zeštíhlí. Díky zúženému pasu bude vaše poprsí působit větší.

V zimním období to sice není praktická rada, ale až bude léto, vzpomeňte si na ni. Pokud si to můžete dovolit, nebojte se odhalit i trochu kůže, a sáhněte po volném topu končícím nad pupíkem. Díky volnosti trika a štíhlému pasu opticky zvětšíte poprsí a také kdo by koukal na hrudník, když ukatujete své krásné bříško.

Pruhy

Pruhy jsou skvělým nástrojem jak ošálit zrak. Díky nim si můžeme určité partie jak zúžit, tak také rozšířit. Teď se zaměříme na to rozšiřování. Takže sáhněte po pruhovaném topu nebo tenkém svetříku, vezměte džíny do pasu a samy uvidíte, jak skvělý efekt vykouzlíte. Pruhy doporučujeme v širším provedení a není třeba upínat se na černo bílou kombinaci.

Výstřih

Malé poprsí není třeba schovávat, proto se nebojte nosit výstřihy. Zvolte hlubší výstřih do tvaru V, ten pak ozdobte zajímavým větším šperkem.

You may also like...