kuba dovolená

Na Kubu za tou nejkrásnější dovolenou

Je tu jaro, což znamená, že začíná i období šetření, nejen období zvyšujících se teplot. Šetření se totiž týká oblíbených letních dovolených, které nezaplatíme mrknutím oka z jedné výplaty. Musíme na ni trošku šetřit. Proto je jaro takový nejlepší čas, kdy bychom šetřit měli začít. Za tři měsíce jistě našetříte pěknou sumu peněz, a tak se tedy vyhnete zbytečným půjčkám, které jsou pouze znakem nebezpečí.

Dovolená je rok od roku dražší – co si budeme podívat. Každý touží po té nejluxusnější dovolené, která spočívá převážně ve trávení času na velké čisté pláži, chození do moře a ve spaní v pětihvězdičkovém hotelu. Skoro každý člověk si rád pospí na pláži a následně se spálí, což mu ale nevadí, protože celou dobu mu do uší hrají pouze vlny slaného moře. Děti si staví hrady z písku a zahrabávají své tělo, takže i o ně je dobře postaráno. Každý rodič si tedy do jisté míry může řádně odpočinout.

Mezi nejoblíbenější destinace patří především Kanárské ostrovy, Bali a nově také Kuba. I když se jedná o stát, kde převažuje chudoba, turistický ruch zde podezřele roste. Turisty možná láká opravdu krásné a čisté moře nebo stará zajímavá auta, která potkáváte na ulici takřka denně. Jistě, i auta jsou skvělým lákadlem pro turisty, a to zejména pro nadšence takových modelů aut, se kterými se na Kubě vážně denně setkáváte.

Kuba se nese ale i ve znamení romantiky, tudíž si na své přijdou i milovnice takových chvil. Každý západ slunce je jedna velká romantika, ovšem na Kubě se tento zážitek maximálně zvýší a ženy se do svého partnera zamilují zas a znova. Proto se není čemu divit, když muži berou své přítelkyně na výročí právě do této destinace. Po Paříži se totiž jedná o další velmi romantické místo. Navíc si na své přijdou i pánové a nejen dámy. To ostatně potvrzují i již zmíněná auta.

Kuba je také plná hudby, proto počítejte denně se skvělými večírky a mejdany, kde si zatancujete jako praví obyvatelé Kuby. Zapomeňte na disko kroky, zde se lidé hýbou celým svým tělem v rytmu velice rychlých písní.

You may also like...