Pohodlné oblečení do města

Pohodlně i do města!

Jste ten typ ženy, co neuznává rčení, parádo trp? Jde to obléknout se elegantně, ale pohodlně? Nebo obléknout se sportovně a jít na schůzku? Ano jde to! A my pro vás máme pár typů jak toho docílit.

Přeci jenom mnoho z nás vyráží ráno z domu a vrací se až ve večerních hodinách. Tak proč se trápit v nepohodlném oblečení když to jde i jinak.

Jaké zvolit kalhoty?

Pokud zvolíte volnější džíny, není potřeba cokoliv namítat. Ale ještě pohodlnější pro vás mohou být, nám velice známé, legíny. Tento módní kousek je úžasný v tom, že se dá skvěle kombinovat a lze jej nosit takřka ke všemu. Pokud chceme působit elegantně, zvolíme tmavší legíny a k nim halenku na knoflíčky. Díky pásku vytvoříme siluetu přesýpacích hodin a obujeme kozačky či polobotky.

Sako a tričko

Myslíte, že kombinace sportovního trička a saka rozhodně nejdou k sobě? Omyl! Touto kombinací jistě zazáříte. Máme na výběr z velkého množství triček. Můžeme si vybrat jak barevné tak s potiskem či bez něj. K tomuto tričku oblékněte sako, nejlépe tedy jednobarevné, džíny a můžete vyrazit. Díky saku dostane tento sportovní outfit elegantní vzhled, takže není třeba se bát takto obléknout do práce.

Odhodit kabelky

Pokud chcete zabodovat, je třeba vyměnit kabelku za krásný batůžek. Ano vidíte dobře. Batoh se hodí nejen na hory, ale také do města. Je pravdou, že svým vzhledem se od sportovního batohu odlišuje. Rozdíl je hlavně v materiálu, ze kterého je batoh ušit a tím je kůže. Tento batoh do města může být ozdoben kamínky či sponami.

You may also like...