Pohodlné a stylové oblečení

Pohodlí a styl jdou dohromady!

A je to tady! Nastal ten pravý čas vytáhnout ten pohodlný, chumlací svetřík a skvělé džíny! Tyto dva kousky neodmyslitelně patří do podzimního šatníku. Rifle jsou báječnou volbou do nepříznivého počasí. No a svetr nás skvěle zahřeje, a jelikož nás podzim může překvapit i teplejším odpolednem není problém svetr odložit.

Ať oblékneme džíny, jaké chceme, vždy budou IN. Ale jak jsou na tom letos svetříky? Pojďme se na to mrknout.

Šedá a jen šedá

Dnes již neplatí pořekadlo, šedá jako myš ve smyslu, že jsem nevýrazná a taková, jak se říká nijaká. Letošní podzim šedá v oddělení svetrů prostě vládne. Šedá působí velice elegantně, proto šedý svetr se nemusíte bát obléknout klidně do práce. Svetr si můžete nechat volně přes rifle nebo jej lehce zastrčit. Hrubě pletený a volný svetr působí ležérním a uvolněným dojmem. Zvolit můžete také svetr na propínání. Pod tento svetr se hodí stylové tričko, které tento outfit oživí.

Jaký vzor?

V kurzu jsou buďto jednobarevné svetry nebo také svetry pruhované. Pruhy mohou být buďto různobarevné nebo další možnost je, že má každý pruh barvu zcela odlišnou. Také tloušťka pruhů může být odlišná či stejná. Pokud se rozhodnete pro tak pestrobarevný svetr, je třeba obléknout jednoduché džíny. Pozor si také musíme dát na doplňky. Ty vybíráme v tónu svetru. Tento svetr by měl být volnější.

Volné svetříky mají tu výhodu, že je možné pod ně schovat drobné nedokonalosti, které nemáme zapotřebí světu ukazovat. Jsou pohodlné, takže trávit v nich celý den není vůbec ale vůbec žádný problém.

You may also like...