Pět tipů pro nádherný dekolt. Pečujte o něj správně

Pět tipů pro nádherný dekolt. Pečujte o něj správně

Mnoho žen věnuje pozornost péči o svůj obličej, ale na dekolt již některé z nich zapomínají. Ten pak postupem času ztrácí pevnost, lesk a krásu. Věnujte se mu raději preventivně, jelikož později je mnohem těžší situaci napravit jen s pomocí přírodních doplňků.  

Kosmetické ošetření 

Pokud jste ještě nikdy nenavštívila kosmetiku, je načase to vyzkoušet nebo alespoň investovat do domácích produktů, které se o váš dekolt postarají. Stejně jako obličej, potřebuje i dekolt pořádnou péči. Jde například o odstranění odumřelých buněk pomocí citlivého peelingu, hydrataci, a úpravu pomocí šetrných prostředků.  

Jako domácí peeling můžete vyzkoušet kávu a pro hydrataci například masku a zábal z avokáda. Jde o levné pomocníky, které však mají výborné účinky.  

V pokročilém věku začněte myslet také na speciální séra, která mají složení, jež podporuje buňky více než běžné hydratační krémy. S takovým sérem se ještě dlouhý čas můžete těšit z pevné pokožky.  

Masážní pomůcky 

Problém také spočívá v tom, že se oblast čím dál hůře prokrvuje. Pokud máte sedavé zaměstnání, je možné, že na ní nedojde za celý den vůbec. Pokud si například masírujete chodidla, nohy nebo i obličej, nezapomeňte, že i dekolt si zaslouží pozornost.  

Využijte k tomu různé regenerační přírodní oleje, které zpevní pokožku a donutí ji, aby se trochu zahřála a prokrvila.  

Sportem ke krásnému dekoltu 

Prokrvení ovšem nezpůsobují jen masáže nebo koupele, ale hlavně sport, který byste ve svém životě měli provozovat pravidelně. Pokud váháte, protože jste již například překročili hranici věku padesáti let, myslete na to, že jsou vždy i jednodušší pohybové aktivity, jako je jóga, pilates nebo jen dlouhé procházky.  

V případě, že vás sport vyloženě nebaví a nenaplňuje, zvolte zábavnější variantu, jako je zumba, aerobic nebo například plavání, kde si ani nevšimnete, že jste se zapotili. 

You may also like...