Podprsenka součástí outfitu: Poznejte kouzlo přiznaného prádla

Podprsenka součástí outfitu: Poznejte kouzlo přiznaného prádla 

Hledáte vhodný outfit na teplejší dny? Crop top není jedinou možností, jak ukázat bříško. Přiznané prádlo je módní trefou současné sezóny. Jak celý oděv nakombinovat, aby vypadal stylově, žensky a rafinovaně?  

Bralette a pletený svetr 

Něžná kombinace, kterou znáte z módních stránek časopisů i příspěvků módních bloggerů. Bralette podprsenka je navíc božsky pohodlná. Nikde netlačí, nikde neomezuje. Byla by věčná škoda z tohoto kousku neudělat přednost. Již od roku 2016, kdy se bralettes poprvé dostaly na výsluní, se stále drží na předních příčkách v oblíbenosti. Když si k této podprsence pořídíte ještě pletený svetr bez knoflíků a necháte jej, aby si žil svým vlastním rozevlátým životem, vaše sebevědomí poroste do nebeských výšin. Dovolte si zazářit! 

Tón v tónu – podprsenka a sako 

Opět můžete zvolit bralette, nebo podobný vyšívaný střih podprsenky. Radost vám udělá kombinace podprsenky a saka. Letos jsou v módě maxisize saka, ve kterých ještě více vynikne váš osobitý cit pro módu. Podprsenku přiznejte a těšte se na to, jak se budete cítit svobodně a pohodlně. Je libo kalhoty z kostýmku, nebo módní palazzo kalhoty, ke kterým si vezmete úplejší sako?  

Černá módní trefa, průsvitnost 

Módní ikony se již během zimních měsíců měly možnost představit v průhledných outfitech. Ty si díky teplejšímu počasí nyní můžeme dovolit i my. Zde se ale skutečně vyplatí vsadit vše na jednu kartu a postarat se o to, aby byl váš outfit pouze v černé barvě. Vezměte si černé spodní prádlo a na něj průhledné šaty, nebo průhlednou sukni s crop topem ve stejném provedení. Rafinované, sexy, ale přitom stále v normě. Vyvarujte se bižuterii a barevnému líčení. Celek stylizujte do elegance a jednoduchosti.  

Podprsenka se může stát stylovým a příjemným hlavním prvkem vašeho outfitu. Jde to udělat elegantně a rafinovaně.  

You may also like...