O jaké kabáty se vede v obchodech boj?

O jaké kabáty se vede v obchodech boj?

Milujete módu? Pak jistě víte, že éra lehkých letních džínových bundiček je za námi. Aktuálně se na pulty obchodů dostala éra kabátů, které se budou nosit v nadcházejících měsících. Jelikož už teploty padají rychlostí blesku k nule, začínají si ženy vybírat kabáty ve velkém. Nekupují si jenom jeden, když je kabátů na trhu tolik. Vybírají si kabátů vícero. Chtějí mít kabáty do zásoby, aby celou zimu nechodily jenom v jednom kousku. O mnohé kabáty se aktuálně vede v obchodech velký boj. Víte, jaké kabáty jsou nyní tak stylové, že se o ně ženy v obchodech doslova perou? 

Podzimní a zimní kabáty – to je to, o co je aktuálně zájem. Do obchodů vtrhly doslova laviny těchto kousků a ženy si mezi jednotlivými modely vybírají s oblibou. Zejména o žhavé trendy letošního podzimu je takový zájem, že se o ně ženy v obchodech doslova perou. Pokud je navíc jenom jeden kousek v konkrétní velikosti, nastává doslova peklo.  

U kabátů i letos jsou rozhodující čtyři aspekty, a to materiál, střih a barva, respektive vzor.  

Trenčkoty jsou in 

Pokud bychom měli vypíchnout střih kabátu, který je nyní in, vypíchli bychom klasický trenčkotový střih s páskem, který je nadčasový. Nemůžeme se tedy divit tomu, že ženy se v obchodech perou právě o klasické trenčkoty, které mají stylové pásky kolem pasu. I když jsou trenčkoty spíše záležitostí podzimu, stejně na ně ženy nedají dopustit.  

Vzorované kabáty frčí 

Klasickým jednobarevným kabátům odzvonilo, aktuálně se nosí hlavně vkusné vzorované kabáty, které jsou svým vzorem zajímavé. Například potěšíme milovníky klasických kostek, protože kostkované kabáty jsou něco, kvůli čemu si jsou ženy schopné vytrhat vlasy. Stejně velký zájem je o kárované kabáty nebo o kabáty s kohoutím vzorem, který je sice trochu retro, ale pořád in.  

Fosfor je zpět 

Kdo by to byl řekl, že na podzim budeme nosit kabáty, které svítí fosforovou barvou. I když ve fosforové barvě najdeme na trhu hlavně bundy, pravdou je, že narazíte i na kabáty v těchto barvách. A pokud na tento unikát narazíte, rozhodně ho musíte mít. 

You may also like...