Podzimní bunda

Stylové bundy pro tento podzim

Podzim je tady. Chladné počasí se nám už nevyhne, proto je třeba si pořídit kvalitní a také stylovou bundu. Přeci jenom nikdo z nás nechce prochladnout, ale i přesto chce vypadat dobře. Proto máme pro vás pár typů na bundy, které plní obě tyto podmínky.

Kožená klasika

Tuto bundu musí mít v šatníku snad úplně každá žena. Kožená bunda zcela plní naše dvě podmínky. Zahřeje a má styl. Nákupem této bundy určitě neprohloupíte, protože se jejich móda stále vrací. Na podzimní období je ideální z důvodu, že ani neprofoukne ani nepromokne, a to že vypadá skvěle, je další velké plus. Střih kožené bundy je třeba přizpůsobit vaší postavě. Někomu sluší více, sportovnější střih a jinému zase střih více do saka.

Barva kožené bundy je jak jinak než na vaší volbě. Buď můžete sáhnout po klasice, a to černé a hnědé. Bundy této barvy vynosíte zaručeně i několik sezón po sobě. Nebo se můžete trochu odvázat a koupit barvy, které letos prostě letí. Jaké to jsou? Například červená, olivově zelená nebo také bílá.

Výhodou této bundy je, že se dá snadno kombinovat snad s každým stylem oblečení. Budiž si nemusíte ráno lámat hlavu, zda vám bunda ladí se zbytkem outfitu. Zde nešlápnete vedle.

Bunda do deště

Tato bunda v nepředvídatelném počasí podzimu velice užitečný kousek. Díky materiálu, který nepromokne a kapuci vás ani déšť na procházce nepřekvapí. Nebojte se pastelových barev. Podzim nemusí být jen v pochmurné černé, šedé či hnědé. Uvidíte, že to bude příjemná změna.

You may also like...