nakupujeme online

Co nejvíce nakupujeme online?

Bez internetu bychom už byli nahraní. Na jeho přítomnost jsme si zvykli tak moc, že už bez něj pomalu nedojdeme ani na záchod. Musíme být neustále „online“. Neustále máme zapnutý Facebook či jiné sociální sítě, jsme neustále v kontaktu s našimi blízkými, ale také s velkými neznámými. Navíc už na internetu nakupujeme nejen oblečení, nábytek či elektroniku, ale už doslova všechno, co si usmyslíme.

O tom, že se už se lidé nebojí nakupovat přes internet vážně cokoliv a že je nakupování populárnější a populárnější, svědčí i fakt, že se už neplatí ani přes dobírku, protože by to bylo pomalejší. Lidé raději zaplatí kartou (čehož se donedávna ještě řada z nás obávala) a raduje se z balíčku či z objednaného zboží do dvou dnů. U dobírky je to trochu zdlouhavější proces.

Nicméně jestliže by vás zajímalo, za co nejvíce utrácíme takzvaně „online“, pak čtěte dále. Přinášíme vám aktuální žebříček obchodů, v nichž se nebojíme nakupovat z pohodlí domova.

Vedou prodejny s nábytkem

Od té doby, co se v IKEI rozběhla možnost nakupování online, se většina lidí rozhoduje nakupovat v tomto obchodě právě z pohodlí domova. Jelikož je IKEA jeden z nejlevnějších obchodů s nábytkem a s bytovými doplňky a jelikož je jenom na pár místech v České republice, lidé se rozhodují ušetřit si dalekou jízdu a raději si připlatí, aby si mohli koupit zboží online. Sice není doprava zrovna nejlevnější, ale lidé jsou lenivější, proto raději zaplatí.

Velké kusy nábytku vyzvednou na prodejně

Díky tomu, že jsou většinou velké kusy nábytku s dopravou o několik tisíc dražší, lidé se rozhodují tak, že si zboží vyberou na internetu a poté si ho vyzvednou v klasické kamenné prodejně. Přece jenom pokud už je poštovné v řádech třeba dvou tisíc korun, pak se to nevyplatí.

V prodejnách s nábytkem se online kupují hlavně bytové doplňky, které lze snadno, levně a rychle přepravit.

You may also like...