Trendy v těhotenské módě pro rok 2022 

Zapomeňte na neforemné lacláče, na nekonečný manšestr, který je nepohodlný již od prvního pohledu. Těhu móda roku 2022 má šmrnc, styl a dokonalou jiskru. Co si pořídit?  

Kolikrát za život to zažijeme?  

Móda pro těhotné v poslední době prošla významnou změnou. Otevřela se světovým trendům a díky známým osobnostem, jako je manželka Cristiana Ronalda Georgina Rodríguez, se těhulky mohou cítit ještě hrdější a sebevědomější. Kolikrát za život si požehnaný stav můžeme prožít? A že s sebou nese nepříjemnosti, které nás omezují? O to více potřebujeme vzpruhu v podobě krásného oblečení a skvělého pocitu ze sebe sama.  

Nic se neschovává 

V dřívější době se musely schovávat strie, kila navíc, oteklé končetiny, nebo samotné těhotenství. Proč? Vždyť se jedná o něco tak samozřejmého. Těžko by vyrostla nová generace, která si bude věřit, když se za ně budeme stydět ještě, než se narodí. Schovávačka tak již není trendy. Mnohem více se jede na pohodu a na pohodlí.  

TIP: Chcete publikovat PR článek? Kontaktujte nás zde: http://media-tiskovky.wz.cz/

DOPORUČENÍ: Tiskové zprávy: https://media-tiskovky.estranky.cz/

Boho styl 

Ve stylu boho se budete cítit jako bohyně. Béžová, ivory a bílá se dá krásně kombinovat s hnědými prvky. Třásně, pletené svetříky, nebo rozevláté maxi sukně zkombinujte s bílým tílkem a vyražte do světa. Ano, bříško je vidět. Ano, je překrásné. Je to něco, co vám nyní mnozí lidé dokonale závidí. O to více si užijte své chvíle, kdy můžete zářit.  

Letošní trendy barvy 

Barvou letošního roku byla vyhlášena Very Peri. Odstín modrofialové nabízí červené odlesky a rozhodně nám připomíná, že chceme být vidět. Zkombinujte tento kousek se smaragdovou barvou, nebo se vydejte cestou osvědčené klasiky v podobě bílé nebo šedé a hurá do ulic! 

Nezapomeňte sledovat stylové kousky letošních těhulek a načerpejte inspiraci pro svůj šatník. Přivítejte letošní jarní a letní sezónu v barvách a vzorech, které s vámi naprosto souzní. Těhotenství je jedinečné období! 

You may also like...