Co na vás prozradí boty

Co na vás prozradí boty

Šaty dělají člověka a člověk se také pozná podle bot. Boty na svého majitele dokáží totiž opravdu mnohé prozradit, třeba jeho povahu nebo jeho vlastnosti. Možná o vás tedy vypovídají vaše oblíbené boty mnohem víc, než si myslíte.

Sportovní obuv a tenisky

Sportovní boty si obouvají emocionálně stabilní lidé, kteří nemají sklony k úzkostem a závislostem. Sportovní kotníkovou obuv nosí introverti, kteří jsou spolehliví, milí a velmi svědomití. Potrpí si v životě na pohodlí a také na praktičnost. Pokud nosíte většinou tenisky, máte rádi pohodlí, jste pohodoví a v kolektivu asi velmi oblíbení. Nebojíte se být sami sebou a nic vás jen tak nerozhodí. Milovníci tenisek mají velký smysl pro humor.

Lakýrky a balerínky

Lakýrky a balerínky nosí roztomilé a nevinné ženy, které klamou zdáním, protože jsou milovnice balerínek pravým opakem. V životě hledají praktičnost, pohodlnost a také minimalismus. Nebojí se říct svůj názor, snadno se přizpůsobují. Libují si pravděpodobně v luxusu a v nejnovější módě. V životě musí mít ve všem řád a občas jsou za puntičkáře. Se svými botami ladí své oblečení.

Vysoké kozačky a vysoké podpatky

Vysoké kozačky nosí ženy, které nejsou s něčím ve svém životě zrovna spokojeny, proto podstatnou část nohou ukrývají do vysokých bot. Zároveň jsou praktické a cílevědomé. Boty na vysokých podpatcích si obouvají ženy, které chtějí mít přehled, nad vším dohled a chtějí být nad věcí. Nenechávají se svazovat něčím nebo někým a chtějí si život naplno užít. Věnují se mnoha zajímavým aktivitám a vyhledávají také dobrodružství.

Milovnice lodiček spíše s nízkými podpatky netrpí nedostatkem sebevědomí. Dokáží okouzlit, jsou společenské, a proto mají bezproblémové přátelské i partnerské vztahy. Nestydí se za svou ženskost a nijak se neschovávají. V soukromí si pak ale potrpí na své pohodlí.

You may also like...