Obuv na podzim

Co obout letošní podzim?

Je to tady! Dlouhé stání u botníku a uvažování, jakou obuv zvolit, aby nám při náhlém dešti nepromokla, ale zároveň se nám hodila i ke zvolenému oblečení. A co víc, pokud si na to potrpíme, což bychom měli, měla by být obuv i moderní a stylová. Jaká obuv to pro letošní podzim je?

Nikdy out!

Žádné ženě či slečně by v podzimním botníku neměly chybět kozačky! Ale jaké barvy? No základem je určitě hnědá a černá. Tyto barvy se hodí k snad každé barevné kombinaci vašeho outfitu. Je zaručeno, že nákupem takových to botiček neprohloupíte. Budou se nosit snad pořád. Proto je třeba si tyto boty koupit kvalitní, aby nám vydržely i několik let.

Lesk

Letos byste měly doslova zářit. Stříbrné či metalické barvy prostě letí. Proto by vám neměly chybět ani v botníku. Boty této barvy upoutají dosti pozornost, proto by zbytek outfitu měl být v tlumených barvách. Skvěle se hodí k černé.

Podpatky nesmí chybět

Pokud jste milovnice podpatků, budete mít velkou radost. Podpatky jsou jak jinak než IN a sexy. Ale teď se v nich nebudete muset trápit! Hitem jsou totiž široké pohodné podpatky. Díky jejich pohodlnosti si určitě troufnete i na vyšší podpatek než jste byla dosud zvyklá. Zda v nich budete muset vydržet celý den, nebude to žádný problém!

Nad kolena!

K těmto botám, je třeba mít štíhlé nohy a čím delší tím lepší. Kozačky totiž sahají až nad kolena! Pokud zvolíte kabátek, který bude končit pár centimetrů nad těmito kozačkami, opticky si nohy ještě prodloužíte. Zde je lepší volit úplně bez podpatku nebo s velice nízkým podpatkem.

You may also like...