Kožíšky jsou letošním trendem

Kožíšky jsou letošním trendem – u jakých bund je najdeme?

Letošní podzim s sebou přinesl nejen nepříjemné chladno, ale taky s sebou přinesl krásné módní kousky, které nám jednoznačně učarují na první pohled. Letošních podzimních trendů je ale poměrně hodně, proto si pojďme říct ty nejvíc top trendy, které letos rozhodně stojí za hřích. Už je máte taky v šatníku nebo pro ně teprve frčíte?

Podzim letos přinesl do obchodů hlavně obrovské kvanta kabátů. Kabáty jsou ale něco, co se doma vždycky vyplatí mít. Mezi nejoblíbenější kabáty se letos řadí rozhodně ty rovného střihu, které jsou navíc posázeny kytičkami. Kytičky jsou navíc samy o sobě další trend, který se doma vyplatí mít. Pokud je máte na kabelkách třeba v rudé variantě, je to ten nejlepší kousek v celé sbírce, opravdu.

Mimo kabátů se dostaly do módy taky lacláče, které jsme velice neradi nosili hlavně v dětství. Nyní to jsou ale kousky, bez kterých se doslova neobejdeme. Ale jelikož je nyní podzim, potřebujeme se trochu zahřát, a tak by nás asi zajímalo, jaké bundy jsou letos stylové.

Na výběr je toho tolik!

Co se týče bund, tak máte opravdu obrovskou nabídku. Bundy jsou podzimní zboží, to ví přece každý, ale tento podzimní kousek se každým rokem mění. Letos jsou populární hlavně barevné křiváky, ale uděláte dobře taky s takovými bundami, které v sobě skrývají kožíšek. Kožíšek je totiž nynější trend, který mohou nosit nejen ženy, ale taky pánové. K sehnání jsou letos takřka všude.

U jakých bund kožíšek najdeme?

Nejčastěji se setkáme s kožíškem u klasických džínových bund. Tady byl kožíšek populární i vloni, ale letos je tento kousek lépe k dostání, a to nejen v pánském provedení, ale taky v tom dámském. Mimo to je nutné zmínit, že kožíšek se dostal i do klasických bomberů. Pokud milujete bomber bundy, pak sáhněte letos po těch, které mají kožíškový límeček, protože právě tyto jsou letos vážně stylové.

You may also like...