nebudte stihacka

Nebuďte stíhačka, nechte partnera vydechnout

Máte vysněného partnera, milujete ho, nejraději byste ho láskou snědly a sledovaly 24 hodin denně třeba i pomocí moderní techniky jako jsou mobily, fotoaparáty atd.? Tak pozor. Tady už končí láska a začíná stalking. Pokud svoji lásku budete sledovat a neustále od něj vyžadovat pozornost a hlídat každý jeho krok, nejspíš před vámi brzy uteče. Takže kde končí hranice lásky a začíná sledování, a jak vlastně muži vnímají pozornost od ženy?

Podpořte své sebevědomí

Podobných případů je spousta. Muže zaujme nějaká žena, stojí o ni. Začne se jí dvořit, sejdou se, začnou spolu chodit. Všechno vypadá zdánlivě ideálně, ovšem jenom do chvíle, než ona převezme iniciativu. Náhle začne partnera kontaktovat při každé příležitosti. Chce vědět, co dělá, kde je. Ženy jsou prostě zamilované, rády by byly s partnerem neustále. Jenže musíte si dámy uvědomit jednu věc. Čím víc budete partnera uhánět, tím víc bude od vás utíkat. Vyžadujete-li neustálé ujišťování o tom, jak moc vás miluje, nejspíš se necítíte moc silné v kramflících. S vaším sebevědomím to nebude až tak žhavé. Zapracujte proto na svém sebevědomí. Vždyť když o vás stojí takový krásný a šikovný a chytrý chlap, tak určitě nejste k zahození, nebo ne? Přestaňte proto po něm chtít ujišťování o svých citech. Zaměřte se na to, abyste byla pohodová a žádoucí – takovou vás bude chtít tím víc.

Odnaučte se být stíhačkou

Muži se totiž shodují na tom, že chtějí, aby je ženy prostě nechaly vydechnout. Nechtějí toho zase tak moc, ale mají rádi, když dostanou prostor pro své koníčky, kamarády, prostě čas sami pro sebe, kdy je nebude žádná žena ničím rušit. Nikoho nebude bavit, když mu dvacet SMSek za den a budete žádat odpověď. Vždyť když mne miluje, tak mi přece napíše, ne? Jenže právě tohle je chyba. Pokud máte tendenci stát se stíhačkou, pracujte na tom, abyste se tyhle praktiky odnaučila. Zkuste třeba jeden víkend žít bez mobilu. Dejte svému partnerovi svobodu a důvěru. On vám ji vrátí, uvidíte.

You may also like...