Kousky, které tvoří základ dámského šatníku. Máte je všechny?

Kousky, které tvoří základ dámského šatníku. Máte je všechny?

Zatímco některé ženy stráví nakupováním i půlku svého života, jsou tu některé, které nad nakupováním spíše ohrnují nos. A právě takové si vystačí jen s tím nejzákladnějším, co v šatníku mají. Každý dámský šatník by se měl skládat minimálně z několika základních kousků, které společně vytvoří několik skvělých outfitů. Prozraďme si právě pár kousků, které základ dámského šatníku tvoří. Díky nim budete mít vždycky, co si obléknout! Navíc s tímto základem si vystačíte na mnoho, mnoho příležitostí, tím si můžete být jisti.  

To, co spočívá v základu šatníku, jsou věci, které se vyplatí nosit celý rok a které celý rok nosit můžete. Navíc jsou věčně elegantní, nestárnoucí a nadčasové, investovat do nich se proto rozhodně vyplatí.  

Kousky, které tvoří základ šatníku 

  • Bílé tenisky jsou rozhodně nedílnou součástí každého šatníku. Bílé tenisky jsou to, co se aktuálně nosí, proto je mějte v botníku i v několika variantách. Bílé tenisky jsou nyní in, zejména když se jedná o mohutné ugly sneakers, kterým se také jinak říká tátovy boty.  
  • Kardigan je kousek, který také nesmí chybět ve vašem šatníku. Kardigan jsou dlouhé přehozy, které nejsou na zapínání. Zakoupit si ho můžete v různých délkách, barvách, střizích a provedeních.  
  • Blejzr neboli sako – i to tvoří základ šatníku. Zatímco kardigan je spíše určen na každodenní příležitosti, blejzr si vytáhněte ve chvíli, kdy zatoužíte po úniku do společnosti, kde se to točí kolem šampaňského a kaviáru! 
  • Pouzdrová sukně je dnes velice oblíbená a vkusná. Když je navíc do pasu, máte fantastický kousek, s nímž opravdu oslníte. Jednoduchá, elastická černá sukně se vynosí jak do společnosti, tak v běžném životě.  
  • Bílá košile je doslova univerzální, o tom není sporu. Bílou košili lze nosit kamkoli a kdykoli, nikdy není špatnou volbou a vždycky s ní uděláte velkou parádu. Ať už ji zkombinujete s čímkoli, nikdy neuděláte krok stranou. 

You may also like...