Jaké bundy se letos

Jaké bundy se letos na podzim vyplatí koupit?

Jelikož je počasí už sychravější a je čím dál víc chladno, měli bychom se vydat na nákupy kabátů a bund, které nás před nepříjemným, chladným počasím ochrání – tedy pokud jsme tak doposud ještě neučinili. Tepleji během následujícího půl roku opravdu nebude, proto bychom se měli rozhodnout pokoupit si vkusné a stylové kousky do našeho šatníku.

Samozřejmostí jsou už i čepice, ale základem je vždy nějaký kabát nebo bunda. U kabátů je hit jednoznačný – je to kabát s rovným střihem, který letos opravdu bude nejvíce kupovaný. To je jisté. Nicméně co se týče bund, tak tam je nutno zmínit pár kousků, které nás kupodivu hodně překvapili. Pojďme si říct, jaké typy bund letos musíme ve svém šatníku mít.

Kožíšky uvnitř jsou záruka tepla

Největším hitem letošního podzimu jsou rozhodně takové bundy, které mají uvnitř kožíšek. Najdeme je hlavně v pánském provedení. Jedná se například o bomber bundy, které mají uvnitř kožíšek. Ten jde vidět jenom v podobě límečku. Jedná se o velice vkusné provedené této jedinečné a velmi oblíbené bundy. V obchodech se najde zhruba za 1500,-. Jediný problém je u ní ten, že se k ní musí koupit nějaká šála, protože při velkém větru vám na krk bude foukat.

Další budou s kožíškem uvnitř je typická džínová bunda. Tu seženou dobře i ženy. Nekupujte však ty klasické do pasu, ale raději sáhněte po delší provedení. Džínové bundy se dneska vyrábí i ve variantě delší, kdy sahá až mírně pod zadek.

Když bez kožíšku, tak bomber pod zadek!

Jestliže vás nenadchnuly bundy s kožíškem, pak sáhněte po bomberu, který je délkově až pod zadek. Nejlíp uděláte, pokud budete mít bomber plný nášivek, protože právě nášivky se dneska nosí. Opět je tu problém ten, že bude foukat při nepříjemném počasí na krk. Bomber většinou límec, který by nás ochránil, nemá. Jestliže by se vám šála k bundě nelíbila, pak si ji kupte na příští jaro, kdy bundu vynosíte i bez nutnosti mít šálu.

You may also like...