Trendy v dovolených

Trendy v dovolených: Cestovka vám ušije pobyt na míru

Zdá se vám brzy přemýšlet o letní dovolené, když teprve odstartovalo jaro? Dokážeme vám, že se mýlíte. Ze včasné objednávky dovolené můžete opravdu hodně vytěžit. Když totiž dovolenou řešíte doslova na poslední chvíli, přicházíte o hodně – třeba o to strávit dovolenou svých snů. Navíc někdy musíte sáhnout i hlouběji do peněženky.

Získejte výhody včasným nákupem

Odměny cestovních kanceláří za včasný nákup zájezdu bývají docela zajímavé. Můžete ušetřit i dost procent z ceny zájezdu. Někdy bývají v nabídce i zajímavé odměny, třeba dítě může letět úplně zdarma, má stravu zdarma. Stojí za to se informovat, co můžete včasným nákupem získat. Někdy to může být třeba i možnost změnit destinaci krátce před odletem. Cestovní kanceláře se předhánějí v tom, jak si získat a udržet klienty. Další výhodou je skutečnost, že kapacity hotelů ještě nejsou naplněny. Proto si můžete vybírat, který hotel vám bude nejvíce vyhovovat. Nespoléhejte se až na to, co zbude. Prozkoumejte si nabídky, řiďte se podle toho, kde mají dětské kluby, poskytují služby navíc.

Letíte, až se vám to hodí

Další zajímavostí, která se začíná objevovat, je dovolená ušitá na míru klientovi. Pokud budete nakupovat včas, možná něco podobného získáte i vy. Každému totiž nevyhovují klasické turnusy od soboty do soboty. První vlaštovkou jak vyhovět klientům, kteří si chtějí odpočinout a přitom jsou hodně pracovně vytížení, se před lety staly prodloužené víkendy. Teď už jsou v kurzu i další možnosti – můžete odletět tehdy, až se vám to bude nejlépe hodit. Délku dovolené si můžete uzpůsobit. Někdo chce odletět na pár dní, jiný může zůstat třeba dva i tři týdny. Všechno záleží jenom na vás. Dále při včasném placení také nevydáváte celou částku naráz a nezatížíte tolik rodinný rozpočet. Zaplatíte zálohu a před cestou potom zbytek.

You may also like...