Je dobrý milenec? To odhalí povolání

Je dobrý milenec? To odhalí povolání

Jste zrovna na rande s příjemným mužem, kterého byste určitě ještě ráda viděla? Nebo jste na procházce narazila na fajn mužského, který vypadá, že byste si s ním mohla rozumět? První dojem dělá určitě mnoho, to potvrdí každá žena. Je však třeba také zmínit to, že každou ženu zajímá i to, jaký je muž milenec. Sex zkrátka ke vztahu patří a žádná žena nechce mít v posteli neohrabaného muže, se kterým by to nebylo ono. Jelikož se na tuto věc nemůže člověk zeptat přímo, naštěstí ho něco prozradí, a to konkrétně povolání daného jedince.  

Málokdo ví, že i povolání o člověku leccos prozradí. Například právě povolání prozradí o člověku to, jaký vlastně je milenec. To prokázali odborníci, kteří vypíchli zejména tři povolání, která se rovnají dokonalým milencům. Mezi tato povolání patří zemědělci, architekti a také kadeřníci.  

Zemědělci jako nejlepší milenci 

Podle studií, za nimiž stojí skupina odborníků, lze říct, že nejlepšími milenci jsou jednoznačně sedláci, respektive zemědělci. Pokud je tedy muž, se kterým jste se seznámila, spjatý s polem, rozhodně byste to s ním měla zkusit.  

Kromě toho jsou na tom po sexuální stránce dobře i zmiňovaní architekti nebo také kadeřníci. Na koho si však dát raději pozor? 

Pozor na chlapy z médií 

Narazili jste na člověka pracujícího v médiích? Pak z toho nic moc kloudného nekouká. Ti společně s lékaři, učiteli nebo také právníky nejsou zrovna nejlepší v posteli. Důvodem toho je, že nemají často chuť na erotické radovánky nebo dobrodružství. Problém s pravidelným sexem mají také žurnalisté, kterým stačí milostné radovánky jednou za měsíc.  

Lze tedy konstatovat, že to, jestli jsou pánové dobrými milenci, o nich řekne především povaha jejich zaměstnání, také pracovní doba, případně prostředí, ve kterém se člověk celou dobu pohybuje.  

You may also like...