Znamení a nevěra

Díl první: Znamení zvěrokruhu a věrnost ve vztahu

Každý vztah by měl být plný důvěry, která je to nejdůležitější. Když se důvěra ze vztahu ztratí, vztah pomalu, ale jistě skomírá. Důvěra se mezi dvěma lidmi ztrácí bohužel velice snadno, nejčastěji to je proto, že jeden druhého podvede s někým zcela jiným. Co lidi k tomuto činu vede, to je jenom těžko předvídatelné, bohužel se to děje dnes a denně. Na první pohled nevěrného člověka nerozeznáme, může ho však prozradit znamení, němž se narodil.

Znamení zvěrokruhu dokáže o člověku prozradit mnoho. Dokáže odhalit žárlivého člověka, ale také zmiňovaného nevěrníka, kteří se mezi námi vyskytují skutečně čím dál častěji. Otázkou je, jaké znamení se k nevěrníkům řadí.

Pozor na berany

Mezi nevěrníky se řadí ti, kteří se narodili ve znamení „beran“, tedy od konce března do druhé poloviny dubna. Berani milují svou nezávislost a jsou poměrně impulzivní. Patří k těm lidem, kteří nejdříve konají a poté se rozmýšlí, jestli udělali dobře. Dalo by se tedy říct, že neuvažují nad tím, jaké následky budou mít jejich činy. Jelikož mají v krvi dobrodružství, milují hazardovat i se štěstím a vztahem. Lidí by si na ně měli dát pozor.

Blíženci nevydrží ve vztahu dlouho

Co se týče blíženců, i na ty je třeba dávat si pozor. Když jsou ve vztahu, milují celým svým srdcem, ale bohužel ve velice krátké době se začnou nudit a začnou se vztahem hazardovat, začnou vyhledávat nebezpečí a vzrušení, které se bohužel na světě nachází v podobě nevěry. Jelikož jsou to milovníci nejrůznějších milostných her, nevěru v mnohých případech při nudění se vyhledávají.

Střelci jako věční průzkumníci

O střelcích lze říct, že to jsou věční průzkumníci. Je pro ně běžné zkoumat jejich možnosti, chtějí vědět, kde jsou jejich hranice či kam až mohou zajít. Dalo by se říct, že nenávidí pravidla, jsou znuděni svým věčným omezením a monogamními, stereotypními vztahy. Netouží být dlouho ve vztahu, když ve vztahu jsou, zkoumají, kam daleko mohou zajít. Milují dobrodružství, proto vyhledávají zajímavé eskapády v mimomanželských vztazích.

You may also like...