Vánoční večírek

Večírky jsou v plném proudu

Chvíle večírků je tady. Ač už vás čeká večírek s kolegy z práce či se svými přáteli, je třeba se na něj stylově obléknout. Přeci jenom to není jen tak obyčejný večírek, tyto večírky, pokud se jedná o ty pracovní, jsou jakousi odměnou vašeho zaměstnavatele za vaši odvedenou práci. A večírek s přáteli v tomto období také není jen tak obyčejný, přeci jenom je to ten vánoční že.

Každá z nás by jej měla pojmout trochu slavnostněji. Pokud jdete na večírek firemní, je třeba přizpůsobit svou róbu místu konání večírku a zvolené zábavě. I pokud se ponese večer ve sportovnějším duchu, třeba součástí večera je turnaj v bowlingu, je nutné přeci jenom trochu slavnostnější oblečení než byste si oblékli obvykle.

Co se letos nosí?

Letošním hitem večírků je třpyt. Proto buďte zářící, nepřehlédnutelnou hvězdou večírku. Oblékněte tedy lesklé nebo šaty poseté flitry. Pokud takové šaty obléknete, je potřeba dát si velký pozor na doplňky. Doplňky k takovým šatům by měly být jednoduché, abyste nepůsobila přeplácaně.

Zda si lámete hlavu s jakou barvou kombinovat metalické oblečení, není třeba se toho obávat. Zvolte černou klasiku nebo také tělové barvy.

Jestli se vám zdá, že by na vás v takovou outfitu bylo lesku až mnoho, zkuste třeba pouze lesklý top. K tomu můžete obléknout černé kalhoty, nebo pokud je váš večírek neformální můžete obléknout džíny, které by měly ale být bez různých ozdob. Také černá sukně bude vypadat naprosto skvěle.

Co obout? Můžete sáhnout po klasice a to po lodičkách, černé jsou sázka na jistotu, ale nebojte se také experimentovat. Pokud je večírek neformální, můžete obléknout i černé kozačky, ale jen zda se hodí k vašemu outfitu.

 

You may also like...