Proč nosit džíny s vysokým pasem?

Proč nosit džíny s vysokým pasem?

Slýcháte ze všech stran, že džíny s vysokým pasem jsou trendem posledních let? A že je jednoznačně musíte mít ve svém šatníku? Mnoho žen jim ještě nepřišlo na chuť nebo nevidí důvody, proč by jimi měly oživit svůj šatník. Módní stylisté se však shodují na jednom – efekt, který způsobí, je naprosto fantastický a už jen on by měl být důvodem, proč džíny s vysokým pasem koupit.  

Jaký efekt slibují džíny s vysokým pasem? 

Ptáte se, jaký konkrétní efekt džíny s vysokým pasem slibují? Jejich střih je naprosto fantastický, a to hned z několika důvodů. Předně vytváří ty správné křivky a stojí za efektem takzvaných přesýpacích hodin, což je přesně to, čeho chce každá žena dosáhnout při oblékání.  

Kromě toho umí džíny s vysokým pasem efektivně prodloužit nohy. A přesně to ocení hlavně ženy nízké postavy, které alespoň po optickém prodloužení nohou touží. 

Jak vybrat správné džíny? 

Stejně jako v případě jiných džínů, i v tomto případě platí, že by vám měly dokonale padnout. Dobré je si v džínách při zkoušení sednout. Pokud se vám tvoří takzvané faldíky (a to zcela zbytečně), vezměte si o velikost větší kousek.  

Výběr správné velikosti je naprosto zásadní, na čemž se ostatně také shodují prakticky všichni módní stylisté.  

Jak je kombinovat? 

Nabízí se také otázka, jak kombinovat džíny s vysokým pasem. Jejich kombinování je však opravdu jednoduché, stačí sáhnout po topech a halenkách, jaké běžně nosíte. Když je zastrčíte dovnitř, hezky tím vytvarujete postavu.  

V posledních letech se stala velmi atraktivní kombinace vysokých džínů do pasu a crop topů. Toto spojení je ale spíše letní záležitostí a v zimě se mu raději vyhněte.  

Pokud si nejste jistí tím, jestli barevně je kousek v pořádku, vsaďte na naprostou klasiku, která je však nestárnoucí, a to na černé kalhoty a bílý top, který může být košilí, tričkem nebo nějakou volnější halenkou. To už je zcela na vás. 

You may also like...