Dejte kozačkám sbohem. Sáhněte raději po kotníkové obuvi

Dejte kozačkám sbohem. Sáhněte raději po kotníkové obuvi

Konečně je tu období, během kterého bychom měli dát sbohem především kozačkám, které nám v zimě opravdu skvěle posloužili. Mnohé ženy se však kozaček nechtějí vzdát. Jsou toho názoru, že kozačky lze vynosit i během jara, což je samozřejmě fakt, na druhou stranu byste se ke kozačkám neměli tak moc pnout. Jsou sice slušivé, ale nejsou tak slušivé jako kotníková obuv, kterou můžete s hrdostí nosit právě během jara.  

Jak jsme zmínili, na kozačky i letos bylo v zimě spolehnutí. Ženy je nosily poměrně často, čemuž se nemůžeme divit, když se jedná o dobře zateplený kousek. Jelikož však zima odešla, proč nezvážit po roce atraktivnější, praktičtější a také trochu modernější kousky, jakými jsou kotníkové boty nejrůznějších barev a provedení? 

Kotníková obuv pro každého, kdo chce být in 

Pokud patříte k lidem, kteří si zakládají na tom, aby vypadali k světu, pak musíte mít ve své sbírce kotníkovou obuv, která vás udělá stylovou dámou. Sice kozačky jsou pro každou stylovou dámu, ale svůj módní outfit raději osvěžte něčím praktickým a zároveň také pohodlným.  

Jaké jsou aktuální trendy ve světě kotníkové obuvi? 

Trendů ve světě kotníkové obuvi je rovnou několik. Nejatraktivnější jsou pravděpodobně takzvané chelsea boty, které jsou dlouhé roky opravdu nejprodávanějšími kousky. Pokud však chcete sáhnout po něčem skutečně moderním a stylovém, sáhněte po bagančatech, což jsou šněrovací boty v délce zhruba nad kotníky. Nemyslete si, že se takové boty nosí jenom k džínům! Hezky se kombinují i k sukním nejrůznějších délek a střihů.  

K dalším jarním trendům patří především boty na okrasném podpatku, které jsou zajímavé právě svým podpatkem. Sáhnout se však vyplatí i po nižších provedeních farmářských bot, které jsou taktéž dlouhou dobu velice prodávanými kousky.  

You may also like...